GorillA, Misfits, LEC 2019 Summer Split
fot. Riot Games/Michał Konkol

SANDBOX pokonuje Seorabeol Gaming i utrzymuje się w LCK

Dziś zakończył się Turniej Promocyjny do Summer Splitu LCK 2020. W ostatnim meczu, decydującym o awansie do ligi, SANDBOX Gaming zmierzyło się z Seorabeol Gaming. Mimo słabej formy SANDBOX zwycięzcy sezonu regularnego w Challengers Korea nie byli żadnymi przeciwnikami dla Kima „OnFleeka” Jang-gyeoma i spółki, którzy zwyciężyli 3:0.

Po wczorajszym niepowodzeniu Griffin, które jako pierwsze spadło z ligi, wielu liczyło na kolejną niespodziankę. Seorabeol jednak nie wypadało w ostatnich seriach przekonująco – z problemami pokonali Griffin, po czym przegrali 2:0 z Team Dynamics. W spotkaniu z SANDBOX dość mocno dało odczuć się problemy Seorabeol, które w żadnej grze nie potrafiło powstrzymać Yoo „FATE’a” Su-hyeoka. Koreańczyk w trzech grach upadł jedynie trzy razy, a jego występy na Azirze, Corkim i Zoe były praktycznie bezbłędne.

CZYTAJ TEŻ:
AGO ROGUE dało radę, teraz czas na Tabasko. Dziś ostatnie mecze grupy A w EU Masters

Dzisiejszy sukces SANDBOX nie spowoduje jednak, że fani drużyny zapomną o ostatnim fatalnym splicie. W nim SB z wynikiem 5-13 zajęło przedostatnie, dziewiąte miejsce. W letnim splicie zawodnicy SANDBOX z pewnością będą chcieli powtórzyć występy z zeszłego roku, kiedy zajmowali miejsca w górnej połowie tabeli. Spring split LCK 2019 zakończyli na czwartym, a summer na piątym miejscu.

Oprócz SANDBOX Turniej Promocyjny dobrze wspominać będą zawodnicy Team Dynamics, którzy już wczoraj wywalczyli sobie awans do LCK.

Oto składy drużyn, które zakwalifikowały się do Summer Splitu LCK:

SANDBOX Gaming

SANDBOX Gaming Han „Lonely” Gyu-joon
Park „Summit” Woo-tae
Kim „OnFleek” Jang-gyeom
Son „Punch” Min-hyuk
Yoo „FATE” Su-hyeok
Kim „Dove” Jae-yeon
Moon „Route” Geom-su
Kang „GorillA” Beom-hyun

Team Dynamics

Lee „Rich” Jae-won
Kim „Beyond” Kyu-seok
Lee „Kuzan” Seong-hyeok
Seo „Feiz” Dae-gil
Kim „GuGer” Do-yeop
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO, AVEZ i TUDSON poznali grupowych rywali podczas BLAST Rising

Już w przyszłym tygodniu rusza BLAST Rising, czyli online'owy turniej CS:GO przygotowany z myślą o ekipach z dalszych miejsc rankingu HLTV. Za imprezę...