STS
fot. PACT

Dolna połowa tabeli ESL MP wchodzi do gry, Cyberwolves w poszukiwaniu pierwszej wygranej

Wczoraj w akcji mogliśmy oglądać potencjalnych faworytów ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020, dziś natomiast do gry wejdą ekipy w większości okupujące dolne rejony tabeli. Przed sezonem wróżono im walkę o utrzymanie i teraz muszą się postarać, by zadać kłam tym twierdzeniom. W takiej sytuacji jest np. CLEANTmix, który od czasu zakończenia jesiennej edycji ESL MP […]

Wczoraj w akcji mogliśmy oglądać potencjalnych faworytów ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020, dziś natomiast do gry wejdą ekipy w większości okupujące dolne rejony tabeli. Przed sezonem wróżono im walkę o utrzymanie i teraz muszą się postarać, by zadać kłam tym twierdzeniom.

W takiej sytuacji jest np. CLEANTmix, który od czasu zakończenia jesiennej edycji ESL MP przeszedł solidną przebudowę. Czy ta przyniosła efekty? Cóż, trudno powiedzieć, bo jedyne punkty, jakie podopieczni Damiana „MdN-a” Kisielewskiego zgarnęli, przypadły im w udziale po meczu z zamykającym stawkę Łomża 0,0% Cyberwolves. We wtorek natomiast naprzeciwko nim stanie rywal o wiele trudniejszy, a będzie nim Actina PACT, która jako jedyna spośród wszystkich drużyn, które zobaczymy dziś, mieści się w czołowej czwórce. Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy przed tygodniem ograli już obrońców tytułu z Illuminar Gaming, więc teraz bez wątpienia liczyć będą na całą pulę.

Podobne oczekiwania ma zapewne także Izako Boars. Mimo że za nami dopiero dwie pełne kolejki, to popularne Dziki już teraz osiągnęły ponad dwa razy lepszy rezultat niż podczas sezonu jesiennego, który kończyli z zaledwie dwoma punktami na koncie. Obecnie zespół Mateusza „TOAO” Zawistowskiego ma ich już pięć, a we wtorek będzie mógł jeszcze poprawić ten rezultat, bo na jego drodze stanie najniżej notowany uczestnik ESL MP, wspomniane Cyberwolves. Beniaminek nadal czeka na swoje pierwsze zwycięstwo i chociaż niespodziewanie na inaugurację wydarł remis z rąk AVEZ Esport, to teraz trudno będzie mu o to, by przynajmniej powtórzyć ten rezultat.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

5 maja
18:30 CLEANTmix vs Actina PACT Train
19:30 Actina PACT vs CLEANTmix Inferno
20:30 Izako Boars vs Łomża 0,0% Cyberwolves Nuke
21:30 Łomża 0,0% Cyberwolves vs Izako Boars Train

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Play-offy EU Masters czas zacząć. Dziś AGO powalczy o półfinał

Już dzisiaj AGO ROGUE może postawić pierwszy krok ku polskiemu finałowi European Masters. Reprezentanci Ultraligi zmierzą się o półfinał z wicemistrza...