fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

Dni meyerna w MIBR policzone?

Według informacji serwisów HLTV oraz Globo Esporte MIBR może niedługo zafundować swoim fanom kolejną roszadę w składzie. I zaskoczenia nie ma – zgodnie z plotkami na wylocie znalazł się ostatni nabytek latynoskiej formacji, Ignacio „meyern” Meyer.

17-letni Argentyńczyk przychodził do zespołu w grudniu ubiegłego roku z przypięta łatką wielkiego talentu, na którą zapracował sobie pod banderą Isurus Gaming i Sharks Esports. W nowych barwach w ogóle nie potwierdził jednak tej opinii i na przestrzeni sześciu miesięcy wypracował rating na poziomie 0,97 – gorszy wynik, 0,96, osiągnął tylko Epitácio „TACO” de Melo. Jakby tego było mało, sam MIBR także prezentował się rozczarowująco, zwykle odpadając we wczesnych fazach kolejnych turniejów. Najprawdopodobniej czarę goryczy przelały niedawna porażka zespołu w finale Flashpointa oraz eliminacja z ESL One Road to Rio.

CZYTAJ TEŻ:
zews odchodzi z MIBR!

Co ciekawe, jak podają dwa wyżej wspomniane źródła, mimo że meyern formalnie jeszcze nie odszedł, to jego następca został już wytypowany. Miałby nim być Alencar „trk” Rossato, który od grudnia 2015 roku związany jest z Teamem One. 24-letni zawodnik na swoim koncie ma m.in. czwarte miejsce podczas światowych finałów World Electronic Sports Games 2017, a także występy na trzech Minorach. Pod koniec 2017 roku zwrócił na siebie nawet uwagę Immortals, które chciało zaangażować jego oraz innego gracza One, Pedro „Maluk3a” Camposa, ale ostatecznie zrezygnowało z tego pomysłu z uwagi na zbyt wygórowane oczekiwania finansowe pracodawcy dwóch Brazylijczyków.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład MIBR będzie prezentować się następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Alencar „trk” Rossato
  • Ricardo „dead” Sinigaglia – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oderwać się od reszty stawki. Czy liderzy ESL MP powiększą swoją przewagę?

Identyczny bilans gier i tyle samo wygranych rund – śmiało możemy powiedzieć, że Actina PACT oraz Illuminar Gaming w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2...