STS
fot. ESL/Adam Łakomy

AGO i Wisła All in! podejmą outsiderów ESL MP

Czwarty dzień z rzędu swoje mecze rozegrają uczestnicy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Tym razem dwie formacje, które brały udział w jesiennych finałach ligi, zmierzą się z dwoma outsiderami rozgrywek liczącymi na to, że w końcu uda im się odbić od dna tabeli. Jako pierwszy swojej szansy poszuka CLEANTmix, który już dwukrotnie zdołał ukłuć swoich […]

Czwarty dzień z rzędu swoje mecze rozegrają uczestnicy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Tym razem dwie formacje, które brały udział w jesiennych finałach ligi, zmierzą się z dwoma outsiderami rozgrywek liczącymi na to, że w końcu uda im się odbić od dna tabeli.

Jako pierwszy swojej szansy poszuka CLEANTmix, który już dwukrotnie zdołał ukłuć swoich rywali. Problem w tym, że oba te zwycięstwa podopieczni Damiana „MdN-a” Kisielewskiego zdobyli jednak w starciu ze znajdującą się za nimi Łomżą 0,0% Cyberwolves, potem zaś przytrafiły im się porażki z Illuminar Gaming i Actiną PACT. A to jasno wskazuje, że i dziś o punkty będzie im bardzo trudno, bowiem naprzeciwko nich stanie x-kom AGO, które nadal nie ustabilizowało swojej formy, przez co traci już aż dziesięć oczek do liderów z iHG. Jeżeli popularne Jastrzębie chcą jeszcze włączyć się do gry o szczyt, muszą zgarnąć dziś całą pulę.

Także i wspomniane Cyberwolves pojawi się na serwerze. Beniaminek ESL MP niedawno urwał trzy oczka Izako Boars i teraz zapewne będzie chciał pójść za ciosem. Niemniej trzeba pamiętać, że najbliższy rywal popularnych Wilków, Wisła All in! Games Kraków, w teorii powinien postawić jeszcze bardziej wygórowane warunki niż IB. Tym bardziej że podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego na ten moment zdobyli tylko osiem punktów na osiemnaście możliwych, co oznacza, że każda kolejna wpadka oddali ich od lokaty w czołowej dwójce. A tego Biała Gwiazda na pewno wolałaby uniknąć.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

7 maja
18:30 x-kom AGO vs CLEANTmix Train
19:30 CLEANTmix vs x-kom AGO Dust2
20:30 Łomża 0,0% Cyberwolves vs Wisła All in! Nuke
21:30 Wisła All in! vs Łomża 0,0% Cyberwolves Inferno

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tam i z powrotem w wykonaniu mistrzów Europy. Caps wróci na mida, a PERKZ na bota?

Gdybyśmy mieli wskazać jeden esportowy zespół, któremu najmniej ufamy w kwestii ewentualnych roszad personalnych, to bez wątpienia byłaby to dywizja L...