fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

Polski czwartek w sosie z ESEA MDL i BLAST Rising

Czwartek przebiegać będzie pod znakiem ESEA Mountain Dew League oraz BLAST Rising. To w ramach tych dwóch online’owych rozgrywek polscy gracze Counter-Strike’a w składach krajowych oraz międzynarodowych walczyć będą o kolejne punkty.

Zdecydowanie więcej dziać się będzie w ramach BLAST Rising, gdzie w grupie D rywalizować będą m.in. AVEZ Esport oraz Team Secret Filipa „TUDSONA” Tudeva. Poza tymi dwiema ekipami swojej szansy na awans do fazy pucharowej szukać będą także sAw oraz będący zdecydowanym faworytem Team Heretics. To właśnie ekipa znad Sekwany będzie w teorii najtrudniejszym przeciwnikiem, którego AVEZ i Secret mogą napotkać, chociaż warto zaznaczyć, że drużyny te czeka również bezpośredni pojedynek, który zaplanowano na godzinę 23:15.

CZYTAJ TEŻ:
AGO i Wisła All in! podejmą outsiderów ESL MP

Na pierwsze punkty w tej edycji MDL-a liczy z kolei Actina PACT, który w poprzednim tygodniu musiał uznać wyższość Unicorns of Love. Dziś natomiast Jacek „MINISE” Jeziak i jego koledzy zmierzą się z innym przedstawicielem niemieckiego Counter-Strike’a, ALTERNATE aTTaX, czyli beniaminkiem, który zdążył wygrać już dwa mecze. Niewesoło wygląda natomiast sytuacja Demolition Crew, którego zawodnikami są Piotr „morelz” Taterka i Michał „crank” Krystyniak. Międzynarodowy miks poniósł już bowiem trzy porażki i niewykluczone, że w czwartek poniesie kolejną, gdyż naprzeciwko niego stanie brytyjskie Endpoint.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

7 maja
17:00 ALTERNATE aTTaX vs Actina PACT BO1
17:00 Team Heretics vs AVEZ Esport BO1 transmisja
18:00 Demolition Crew vs Endpoint BO1 transmisja
18:15 Team Secret vs sAw BO1 transmisja
19:30 Team Heretics vs Team Secret BO1 transmisja
20:45 AVEZ Esport vs sAw BO1 transmisja
23:15 Team Secret vs AVEZ Esport BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO i Wisła All in! podejmą outsiderów ESL MP

Czwarty dzień z rzędu swoje mecze rozegrają uczestnicy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Tym razem dwie formacje, które brały udział w jesiennych fin...

>