fot. ESL/Adam Łakomy

PACT, Pompa, AVEZ, Illuminar – kto dziś zgarnie wielki finał?

Jeszcze wczoraj na grono uczestników Esport Tour Pro składały się cztery formacje. Niemniej w kolejnych godzinach lista ta skróciła się o połowę – w walce o mistrzowski tytuł pozostały już tylko cztery drużyny, które dziś stoczą ostateczny bój.

Drugi i jednocześnie ostatni dzień zmagań zainauguruje pojedynek Illuminar Gaming z Actiną PACT, czyli odpowiednio lidera oraz wicelidera ESL Mistrzostw Polski. W normalnych okolicznościach faworytami byliby oczywiście Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy, ale warto pamiętać, że w sobotę nie wypadli oni specjalnie okazale. Owszem, zajęli drugie miejsce w grupie, ale wcześniej polegli w starciu z Pompa Teamem, a także niemiłosiernie męczyli się z NEST, drugim zespołem x-komu AGO. W tym samym czasie PACT ogrywał kolejnych rywali i ostatecznie zakończył fazę grupową na pierwszym miejscu bez porażki na koncie.

CZYTAJ TEŻ:
Problemy zdrowotne MOLSIEGO. „Leczenie mojej choroby zajmuje od 1 do 3 tygodni”

Niepokonana jest także wspomniana Pompa, która powoli i niespodziewanie urosła do miana jednego z faworytów online’owej imprezy. Zatrzymać jej triumfalny marsz spróbuje AVEZ Esport, które mimo przeciwności znalazło się finalnie w czołowej czwórce. Przypomnijmy, że popularne Ośmiornice podczas Esport Tour Pro nie mogą korzystać z pomocy Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, który zmaga się z problemami zdrowotnymi – jego miejsce tymczasowo zajął Dawid „pendzelek” Ryczko z projektu ARRMY. O ile jednak brak Łąckiego nie odbił się ekipie czkawką podczas fazy grupowej, to kto wie, jak to będzie wyglądać w play-offach.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

10 maja

Półfinał

12:00 Actina PACT vs Illuminar Gaming BO3
15:00 Pompa Team vs AVEZ Esport BO3

Finał

18:00 PACT/Illuminar vs Pompa/AVEZ BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na Twitchu. Po więcej informacji na temat Esport Tour Pro zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Envy lepsze od 100 Thieves! MICHU i spółka kończą Road to Rio na 5. miejscu

Michał "MICHU" Müller i jego koledzy z Teamu Envy w dobrym stylu zakończyli swoją przygodę z ESL One Road to Rio. Tego samego nie można jednak powiedz...

>