fot. fb.com/MikiZAfrykii

Pompa i PACT spotkają się w finale Esport Tour Pro

Już tylko dwie drużyny liczą się w walce o końcowy triumf podczas Esport Tour Pro. W grze pozostały Actina PACT oraz Pompa Team, które wygrały swoje niedzielne mecze półfinałowe i jeszcze tego samego dnia stoczą pojedynek finałowy.

Dla niektórych sporym zaskoczeniem może być triumf PACTU, który okazał się lepszy od liderów ESL Mistrzostw Polski z Illuminar Gaming. Prawda jest jednak taka, że to Krzysztof „Goofy” Górski i jego koledzy od samego początku prezentowali się lepiej i przy odrobinie szczęścia mogli zamknąć cały mecz w dwóch mapach. Finalnie jednak wyrzucili iHG za burtę dopiero po mapie trzeciej, którą jednak zgarnęli z drobnymi tylko problemami.

Nieco inaczej wyglądało to w przypadku Pompy, która pojedynek z AVEZ Esport zaczęła od szybkiego zwycięstwa na Trainie. Problem w tym, że popularne Ośmiornice mimo gry ze zmiennikiem odpowiedziały tym samym na Overpassie, wobec czego o losach awansu przesądzić musiał Nuke. Tam z kolei sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i na kilka minut przed końcem spotkania trudno było jednoznacznie przewidzieć, kto wygra. Koniec końców padło na PT, które sprawnie przeszło od wyniku 14:14 do 16:14.

Komplet półfinałowych wyników prezentuje się następująco:

10 maja
12:00 Actina PACT 2:1 Illuminar Gaming
Nuke 16:10
Dust2 13:16
Train 16:11
15:00 Pompa Team 2:1 AVEZ Esport
Train 16:6
Overpass 5:16
Nuke 16:14

Finałowy mecz pomiędzy Actiną PACT a Pompa Teamem powinien rozpocząć się już niedługo, a obejrzeć go będzie można na Twitchu. Po więcej informacji na temat Esport Tour Pro zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny do kolekcji – freakazoid zamienia CS:GO na VALORANTA

Do stale wydłużającej się listy zawodników, którzy porzucili dotychczasowe gry, by spróbować swoich sił w VALORANCIE, możemy dopisać kolejne nazwisko....

>