STS
fot. ESL/Adam Łakomy

AGO dwukrotnie gromi Cyberwolves na inaugurację 5. kolejki ESL MP

Piąta kolejka ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zaczęła się zgodnie z oczekiwaniami. Reprezentanci x-komu AGO dwukrotnie rozprawili się z Łomżą 0,0% Cyberwolves, w sumie tracąc na dwóch rozegranych mapach tylko dziewięć rund. Tym samym popularne Jastrzębie przynajmniej na jakiś czas wskoczyły na fotel lidera. x-kom AGO 16 : 7 Łomża 0,0% Cyberwolves (ESL Mistrzostwa Polski […]

Piąta kolejka ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zaczęła się zgodnie z oczekiwaniami. Reprezentanci x-komu AGO dwukrotnie rozprawili się z Łomżą 0,0% Cyberwolves, w sumie tracąc na dwóch rozegranych mapach tylko dziewięć rund. Tym samym popularne Jastrzębie przynajmniej na jakiś czas wskoczyły na fotel lidera.

x-kom AGO 16 : 7 Łomża 0,0% Cyberwolves

(ESL Mistrzostwa Polski – 5. kolejka)
16 13 Dust2 2 7
3 5

AGO bez wątpienia uchodziło za faworyta dzisiejszej potyczki, toteż nikogo nie zdziwił fakt, że właśnie fa formacja lepiej weszła w pojedynek na Duście2. Cyberwolves pierwszy punkt zdobyło dopiero w szóstej rundzie, ale była to tylko kropla w morzu potrzeb. Kropla, do której nie dołożono zbyt wiele, bo przed przerwą beniaminek zgarnął jeszcze tylko jedno oczko, w efekcie czego przegrywał aż 2:13! Dopiero po przejściu do ataku Wilki nieco stanęły na nogi wygrywając pistoletówkę oraz trzy następujące po niej rundy. Nim jednak ktoś na poważnie zaczął myśleć o comebacku, AGO powróciło na zwycięską ścieżkę i ostatecznie przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę, triumfując 16:7. Tak szybki koniec batalii był sporą zasługą Miłosza „mhL-a” Knasiaka, który zdobył aż 24 eliminacje, okupując je zaledwie 9 zgonami.

Łomża 0,0% Cyberwolves 16 : 2 x-kom AGO

(ESL Mistrzostwa Polski – 5. kolejka)
2 2 Vertigo 13 16
0 3

Niezrażone tym niepowodzeniem Cyberwolves pojawiło się na Vertigo z nowymi siłami i nawet okazało się lepsze w strzelaniu z pistoletów! Problem w tym, że to zwycięstwo było jedynym powodem do radości, bo Dominik „GruBy” Świderski i jego koledzy błyskawicznie przejęli palmę pierwszeństwa i zafundowali nam mocne déjà vu. Znowu raz po raz ogrywali oni niżej notowanych rodaków i dopiero pod koniec pierwszej połowy oddali im drugie oczko, które i tak nie miało większego znaczenia. Tym bardziej że po przejściu do ataku ekipa Olafa „olfiiego” Tyszkiewicza nie powiększyła już swojego dorobku i boleśnie poległa aż 2:16.


Już za chwilę rozpocznie się kolejny dwumecz, podczas którego Actina PACT podejmie Wisłę All in! Games Kraków. Spotkania te wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Północnoamerykańska pustynia CS:GO

W europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League występuje osiemnaście ekip, a tylko jedna z nich nie ma wsparcia organizacji. Tymczasem w Ameryce Półn...