Michał "MOLSI" Łącki od niedzieli nie jest już częścią składu AVEZ Esport. Wczoraj decyzję drużyny za pośrednictwem mediów społecznościowych tłumaczył Kacper "Kylar" Walukiewicz, dziś zaś poznaliśmy wersję poszkodowanego w tej sytuacji Łąckiego. I jak to zazwyczaj bywa, każdy medal ma dwie strony.

CZYTAJ TEŻ:
Kylar: Od kiedy zaczęliśmy grać z MOLSIM, miałem złe odczucia co do naszej przyszłości

Z obszernej wiadomości MOLSIEGO dowiadujemy się, że nie jest szczególnie zdziwiony odsunięciem od składu, bo w ostatnim miesiącu obserwował niepokojące zachowania swoich kompanów. – Wyglądało to tak, jakby chłopaki chcieli się ode mnie odizolować, bo oprócz treningów nie mieliśmy wspólnej integracji, tak jak to było wcześniej. Oprócz tego od początku tego składu czułem, że Kylar ma do mnie jakiś problem, co potem skutkowało częstym brakiem dogadywania się głównie po stronie CT. Były już zawodnik Ośmiornic nie zgadza się z zarzutami Walukiewicza, który twierdził, że Łącki mówił o braku potrzeby samorealizacji. – Nie przypominam sobie, że kiedykolwiek powiedziałem coś w stylu "nie czuję potrzeby samorealizacji". Gdy pojawił się temat, żebym zaczął oglądać więcej dem, zrobiłem to. Również zacząłem więcej grać DM'a, gdy czułem się słabo indywidualnie – odpiera MOLSI.

W swoim poście Kylar wspomniał m.in. o tym, że rola 23-latka w zespole powinna być zgoła inna, ale ten nie chciał zaakceptować zostania entry fraggerem. To również doczekało się riposty ze strony samego zainteresowanego, który uważa, że nie ma predyspozycji do sprawowania tego typu obowiązków na serwerze. – Jeżeli ktokolwiek uważa, że powinienem grać inną rolę, mógł to zaproponować, jak jeszcze graliśmy razem. Abstrahując, entry musi mieć pewną głowę – u mnie był to od zawsze największy problem, więc nie zgadzam się z tym, że powinienem być entry – skomentował. Poniżej znajdziecie oświadczenie MOLSIEGO w całej okazałości.

AVEZ Esport tymczasowo korzysta z usług Pawła "byaliego" Bielińskiego, który pomagał formacji już podczas spowodowanej dolegliwościami zdrowotnymi absencji MOLSIEGO. Dziś o 20:30 Ośmiornice podejmą Illuminar Gaming w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2020.