STS
fot. ESL/Adam Łakomy

PACT gromi Cyberwolves w ESL MP. Wilki skończą sezon w strefie spadkowej

Dobrych wspomnień po dzisiejszych wieczornych starciach w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2020 nie będzie mieć Łomża 0,0% Cyberwolves. Członkowie debiutującej w rozgrywkach organizacji przegrali dotkliwie oba mecze z Actiną PACT i tym samym nie unikną już spadku z ligi, a zatem podczas kolejnej edycji ESL MP będą musieli znów przebijać się przez kwalifikacje. Actina PACT […]

Dobrych wspomnień po dzisiejszych wieczornych starciach w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2020 nie będzie mieć Łomża 0,0% Cyberwolves. Członkowie debiutującej w rozgrywkach organizacji przegrali dotkliwie oba mecze z Actiną PACT i tym samym nie unikną już spadku z ligi, a zatem podczas kolejnej edycji ESL MP będą musieli znów przebijać się przez kwalifikacje.

Actina PACT 16 : 8 Łomża 0,0% Cyberwolves

(6. kolejka ESL Mistrzostw Polski)
16 9 Overpass 6 8
7 2

PACT ruszył do dzisiejszego dwumeczu z kopyta. Kacper „darko” Ściera i partnerzy po kilku minutach legitymowali się bowiem prowadzeniem 5:0 i raczej niewiele sugerowało, by konkurenci mieli dziś czymś szczególnie zaskoczyć. Cyberwolves po tak kiepskim starcie zdobyło wprawdzie dwa oczka, ale zaraz znów ukąsił lider. Dopiero pod koniec pierwszej połowy sytuacja zaczęła nieco wymykać się graczom PACTU spod kontroli – ich przewaga stopniała do trzech punktów. Był to sygnał ostrzegawczy, który faworyci batalii bardzo dobrze rozpoznali i wystarczająco szybko na niego zareagowali. Po zmianie stron Jacek „MINISE” Jeziak wraz z kolegami znów zaczęli prezentować solidnego CS-a, a po pewnym czasie zgubili przeciwników i ruszyli prostą drogą po wygraną w pierwszej grze.

Łomża 0,0% Cyberwolves 2 : 16 Actina PACT

(6. kolejka ESL Mistrzostw Polski)
0 2 Dust2 13 16
0 3

Jeśli Overpass nie dostarczył zbyt wielu emocji, to cóż można powiedzieć o konfrontacji na Inferno? Tam oglądaliśmy wszakże już całkowitą dominację po stronie PACTU, niezachwianą przez całą długość meczu. O zwycięstwie w rozmiarze 16:2 zadecydowała przede wszystkim znakomita gra ćwierćfinalistów ubiegłej edycji ESL MP po stronie atakującej. To właśnie w roli terrorystów ci zdobyli aż 13 oczek, co niemal do zera zredukowało szanse Cyberwolves na poprawienie ligowego dorobku. Wilki musiałby dokonać czegoś niemożliwego po zmianie stron, ale to rzecz jasna nie miało miejsca. PACT dopełnił dzieła zniszczenia i na nieszczęście swoich rywali sprawił, że ci nie mają już szans na utrzymanie w rozgrywkach.

Już za chwilę spotkanie pomiędzy Illuminar Gaming a AVEZ Esport. Transmisja ze wszystkich gier dostępna jest na kanale ESL Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogłoszono kolejny przystanek eliminacji do brazylijskiego Majora CS:GO!

Dopiero co zakończone zostało ESL One Road to Rio, czyli pierwszy z trzech zaplanowanych turniejów eliminacyjnych do ESL One Rio 2020 Major Championsh...