fot. HONORIS

Karty odkryte, czas na weryfikację na serwerze. Dziś pierwszy oficjalny mecz HONORIS

Było wiele tygodni domysłów i doniesień. Potem stopniowe odkrywanie kart, aż wreszcie w ostatni poniedziałek ogłoszenie. Nowy zespół Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa, HONORIS, przystępuje do gry i dziś zadebiutuje w oficjalnym meczu, podejmując uczestników ostatniego Majora.

Dwaj weterani i ich koledzy przystąpią do rywalizacji w fazie grupowej 5. tygodnia #HomeSweetHome i już w pierwszym spotkaniu trafią na niełatwego rywala, jakim będzie forZe. Rosyjska ekipa ma za sobą kompletnie nieudany występ podczas ESL One Road to Rio i teraz musi odbudować swoją pewność siebie przed kolejnym przystankiem eliminacji do Majora. Teoretycznie starcie z HONORIS wydaje się ku temu idealną okazją, bo Polacy to na ten moment wielka zagadka. Wszystkich członków składu po raz ostatni podczas oficjalnego starcia wdzieliśmy dość dawno i trudno jednoznacznie określić, w jakiej będą formie. A od tego zależeć będzie też, ile razy ich dziś zobaczymy. Możliwe bowiem, że rodzima piątka na serwerze zamelduje się nawet trzy razy, chociaż niewykluczone są teraz razy dwa – wszystko zależeć będzie od wyniku meczu zarówno z forZe, jak i później z c0ntact Gaming lub Syman Gaming.

CZYTAJ TEŻ:
NEO: Nie myślałem o końcu kariery. Czekałem na moment, by wrócić do gry

Ale nie samym HONORIS człowiek żyje. Czwartek przyniesie nam również kolejne mecze z udziałem polskich zawodników w ESEA Mountain Dew League. Jako pierwsze o czwarte w tym sezonie zwycięstwo zawalczy Sprout. Zespół Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego wczoraj niespodziewanie przegrał z ALTERNATE aTTaX i jeżeli chce zachować kontakt z czołówką, to musi poradzić sobie z pro100. W zupełnie innej sytuacji znajduje się Demolition Crew. Miks, którego członkami są Piotr „morelz” Taterka i Michał „crank” Krystyniak, nadal nie ustabilizował swojego składu, ale za to niedawno sięgnął po pierwszą wygraną, co pozwoliło mu w końcu odbić się od dna tabeli. Ale to dopiero początek walki o utrzymanie – dziś naprzeciwko dwóch Polaków i spółki stanie bułgarska piątka ze SKADE.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

21 maja
12:20 forZe vs HONORIS BO1 transmisja
13:50 mecz wygranych grupy C BO3 transmisja
16:50 mecz przegranych grupy C BO3 transmisja
18:00 Sprout vs pro100 BO1 transmisja
19:50 decydujący mecz grupy C BO3 transmisja
20:00 Demolition Crew vs SKADE BO1
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bramkarz FC Barcelony weźmie udział w simracingowym wyścigu

Udział sportowców w turniejach o charakterze esportowym to w obecnych czasach nic zaskakującego. Nie jest więc niespodzianką, że jeszcze w tym tygodni...

>