fot. Actina PACT

IB czy PACT? Wisła czy AVEZ? Sprawdzamy kursy STS-u na ćwierćfinały ESL MP

Miesiąc i dwa dni po starcie wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2020 rusza faza pucharowa. W niej zobaczymy najlepszą szóstkę rozgrywek, która powalczy o krajowy czempionat oraz nagrodę główną w wysokości 25 tysięcy złotych. W piątek rozegrane zostaną dwa mecze ćwierćfinałowe.

Najpierw na serwerze zamelduje Actina PACT, który bardzo długo dotrzymywał kroku czołowej dwójce ESL MP i dopiero na ostatniej prostej złapał zadyszkę, przez którą zajął finalnie trzecią lokatę. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie Jacek „MINISE” Jeziak i spółka będą faworytami piątkowego meczu, a kurs na ich zwycięstwo wynosi 1,23. Nie może być inaczej, bo naprzeciwko zespołu z najniższego stopnia podium stanie Izako Boars, które do siódmej kolejki musiało drzeć o swój ligowy byt i ten zapewniło sobie dopiero rzutem na taśmę. Jeżeli jednak to popularne Dziki sprawiłyby niespodziankę i sięgnęły w ćwierćfinale po wygraną, to za każdą postawioną na to złotówkę zyskamy 3,65.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


Trzy godziny później do gry przystąpi także Wisła All in! Games Kraków, w której szeregach znajdziemy najskuteczniejszego zawodnika fazy zasadniczej, Grzegorza „jedqra” Jędrasa. Postawa 21-latka będzie także kluczowa podczas najbliższego pojedynku, do którego jego zespół przystąpi jako zdecydowany kandydat do triumfu. Tak uważają też eksperci STS-u, którzy stawkę na sukces krakowskiej piątki ustalili na 1,65. Mniejsze szanse na zwycięstwo ma AVEZ Esport, które krótko przed finiszem pierwszego etapu zmagań zdecydowało się na zmianę w swoim składzie. Niemniej „mniejsze” nie znaczy „żadne”, bo w przypadku ewentualnej wygranej Ośmiornic możemy pomnożyć nasz wkład finansowy o 2,10.

Faza pucharowa ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 rozgrywana będzie od 29 do 31 maja – bronić wywalczonego pod koniec ubiegłego roku tytułu będzie Illuminar Gaming. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ARCY

Koniec krótkiej przygody HONORIS w szóstym tygodniu Home Sweet Home Cup

Zaledwie dwa mecze trwała przygoda HONORIS w ramach szóstej edycji internetowego turnieju Home Sweet Home Cup. Formacja znad Wisły musiała bowiem uzna...

>