fot. ESL/Bart Oerbekke

ENCE żegna się z DH Masters Spring, koniec fazy grupowej

Po niespełna dwóch tygodniach dobiegła końca faza grupowa europejskiej dywizji DreamHack Masters Spring 2020. Nie zabrakło oczywiście niespodzianek, w postaci choćby eliminacji North czy też mousesports. Los tych dwóch formacji podzieliły również GODSENT oraz ENCE.

Szczególne powody do rozczarowania ma międzynarodowy skład, który tuż przed startem turnieju zdecydował się na angaż Asgera „farliga” Jensena, bo przyjście Duńczyka nie pomogło w uniknięciu trzech porażek. Podopieczni szwedzkiej organizacji w ostatnich dniach musieli uznać wyższość zarówno FaZe Clanu i Fnatic, jak i Teamu Spirit, przez co w kolejnej fazie już ich nie zobaczymy. Podobny los spotkał ENCE, które zaczęło od zaskakującego zwycięstwa nad Natus Vincere. Ale im było później, tym było też gorzej – Finowie zostali pokonani najpierw przez Team Vitality, a o ich eliminacji przesądziła przegrana z Ninjas in Pyjamas, które tylko dzięki temu znalazło się finalnie wyżej w tabeli grupy D.

Końcowy układ grup prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. G2 Esports 3 2 1 1. BIG 3 3 0
2. Astralis 3 2 1 2. Complexity Gaming 3 2 1
3. Heroic 3 1 2 3. MAD Lions 3 1 2
4. North 3 1 2 4. mousesports 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. FaZe Clan 3 3 0 1. Natus Vincere 3 2 1
2. Team Spirit 3 2 1 2. Team Vitality 3 2 1
3. Fnatic 3 1 2 3. Ninjas in Pyjamas 3 1 2
4. GODSENT 3 0 3 4. ENCE 3 1 2

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji DreamHack Masters Spring 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Illuminar Gaming vs AVEZ Esport – statystyki graczy

To już pewne – Illuminar Gaming nie obroni tytułu! Triumfatorzy ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 przegrali bowiem w półfinale wiosennej edycji rozgry...