fot. Twitter/agorogue

Trymbi nowym wspierającym AGO ROGUE

W czwartek AGO ROGUE ogłosiło rozstanie ze swoim dotychczasowym wspierającym, Patrykiem „Mystiquesem” Piórkowskim. W tym momencie było już pewne, że do kolejnego sezonu Ultraligi mistrz rozgrywek przystąpi w innym składzie. W gronie następcy Mystiquesa w kuluarach najczęściej przewijało się nazwisko Adriana „Trymbiego” Trybusa. Dziś AGO ROGUE rozwiało wszelkie wątpliwości, prezentując Trymbiego jako swojego nowego zawodnika.

Dla polskiego wspierającego będzie to powrót na polską scenę po ponad rocznej przerwie. W pierwszej połowie zeszłego roku Trybus reprezentował barwy PRIDE, w którym walczył w pierwszym sezonie Ultraligi, a także w mniej prestiżowych rozgrywkach, jak Polish Open czy ESL Mistrzostwa Polski. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jednak mogliśmy go oglądać na wyższym poziomie tylko za granicą – najpierw w Hiszpanii, gdzie reprezentował barwy G2 Heretics, a następnie w Niemczech jako zawodnik SK Gaming.

CZYTAJ TEŻ:
Mystiques nowym wspierającym K1ck! Znamy skład formacji na czwarty sezon Ultraligi

Choć z większością graczy Trymbi będzie występował po raz pierwszy, to inaczej sprawa ma się z trenerem. Pod przewodnictwem Alexeya „Sharkza” Tarandy Polak grał już we wspomnianym G2 Heretics, a oprócz tego ma również pewien epizod z midlanerem AGO ROGUE, Pawłem „Czekoladem” Szczepanikiem, z którym wywalczył mistrzostwo wyszczególnionego wcześniej Polish Open. Najważniejszy w grze w duecie jest jednak jego nowy partner z linii, Paweł „Woolite” Pruski. Choć obaj panowie nie mieli okazji dotychczas grać razem, to dla Trymbiego jest to świetna okazja do nauki, bo po raz pierwszy będzie występował na bocie z graczem mającym doświadczenie z LEC – i to przecież nie tak odległe.

Skład AGO ROGUE:

Mathias „Szygenda” Jensen
Nikolay „Zanzarah” Akatov
Paweł „Czekolad” Szczepanik
Paweł „Woolite” Pruski
Adrian „Trymbi” Trybus
Alexey „Sharkz” Taranda

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie będziemy mogli zobaczyć nowy skład AGO ROGUE w akcji. Co prawda wiemy, że sezon czwarty Ultraligi wystartuje we wtorek 9 czerwca, ale harmonogram pierwszego tygodnia wciąż nie został oficjalnie zaprezentowany.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy istnieje życie po gla1vie i Xyp9xie? Odpowiedź da BLAST Premier Spring Showdown

DreamHack Masters Spring 2020 jeszcze się nie skończyło, a tymczasem zaczyna się kolejna online'owa impreza CS:GO. Tym razem mowa o BLAST Premier Spri...