fot. ESL/Damian Gątkiewicz

dapr ostatnim elementem dywizji Sentinels w VALORANTA

Zdecydowałem, że najlepszą opcją dla mnie będzie przejście na VALORANTA, zamiast kręcenia się po drużynach z dolnych rejonów Pro Ligi – pisał jeszcze w maju Michael „dapr” Gulino, czyli były zawodnik Bad News Bears. 21-latek nie musiał zbyt długo czekać na dołączenie do pierwszej organizacji w nowej dla siebie grze, bo właśnie stał się częścią Sentinels.

Amerykańska organizacja pod koniec kwietnia odsłoniła wiele kart dotyczących swojej dywizji w VALORANTA. Klub za jednym zamachem ogłosił czterech członków składu, którzy uprzednio rywalizowali w trzech różnych tytułach. Jay „sinatraa” Won opuścił bowiem scenę Overwatcha, Jared “Zombs” Gitlin był zawodowcem w Apex Legends, natomiast Shahzeb “ShahZaM” Khan oraz Hunter „SicK” Mims zrezygnowali z kariery w CS:GO.

Właśnie strzelanka od Valve była najbliższa sercu najświeższego nabytku Sentinels, który przez ostatnie trzy lata wędrował pomiędzy przeróżnymi regionalnymi ekipami. Najdłużej, bo prawie rok, występował w barwach eUnited, potem dapra można było oglądać w koszulkach m.in. New Identity oraz Teamu Singularity. Przed startem pierwszego sezonu Flashpointa gracz trafił do Bad News Bears, które w trakcie wspomnianych rozgrywek zostało awaryjnie przejęte przez FunPlus Phoenix. Ostatecznie zespół zakończył zmagania na 7-8. miejscu.

Niemniej dobrze zapowiadająca się piątka, wobec różnych planów poszczególnych strzelców, rozpadła się po pierwszym turnieju kwalifikacyjnym na Majora w Rio. Już wcześniej opuścił ją Austin „crashies” Roberts, który podobnie jak kilku amerykańskich profesjonalistów z CS:GO chciał spróbować swoich sił w VALORANCIE (obecnie gra u boku Braxtona „braxa” Pierce’a w T1).

Skład dywizji VALORANTA w Sentinels prezentuje się następująco:

  • Jay „sinatraa” Won
  • Shahzeb “ShahZaM” Khan
  • Jared “Zombs” Gitlin
  • Hunter „SicK” Mims
  • Michael „dapr” Gulino
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar wystąpi w ósmym tygodniu #HomeSweetHome

Możemy mieć pewność, że podczas ósmego tygodnia #HomeSweetHome zobaczymy w akcji co najmniej jeden polski zespół. Mowa tutaj o Illuminar Gaming, które...