STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kackos wciąż szuka szczęścia w Hiszpanii. W najbliższym splicie zagra w Cream Real Betis

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski kontynuuje swoją esportową przygodę w Hiszpanii. Były toplaner piratesports po wiosennym splicie spędzonym w x6tence zmienił barwy klubowe i w najbliższym czasie będzie reprezentował Cream Real Betis. W przypadku Kackosa zmiana drużyny nie oznacza jednak w pełni nowego środowiska. Dla Betisu grać będzie bowiem dwóch klubowych kolegów Kubziakowskiego z x6tence – midlaner […]

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski kontynuuje swoją esportową przygodę w Hiszpanii. Były toplaner piratesports po wiosennym splicie spędzonym w x6tence zmienił barwy klubowe i w najbliższym czasie będzie reprezentował Cream Real Betis.

W przypadku Kackosa zmiana drużyny nie oznacza jednak w pełni nowego środowiska. Dla Betisu grać będzie bowiem dwóch klubowych kolegów Kubziakowskiego z x6tence – midlaner Ernesto „Siler” Castañeda oraz support Ángel „DuaLL” Fernández. Skąd taka decyzja? Wszystko to spowodowane jest przez Giants Gaming, które wykupiło byłą drużynę Polaka, a razem z nią jej miejsce w LVP Superliga Orange. Na wykup zwolnionego slota zdecydował się Cream Real Betis i zakontraktował trójkę byłych graczy x6tence. Drużynę uzupełniają wracający po trzech latach rozłąki z profesjonalnym LoL-em Adrián „Adryh” Pérez González oraz David „DahVys” Casco Ortega, który w ostatnim czasie występował w lidze greckiej.

CZYTAJ TEŻ:
Koniec serii o awans? Riot zapowiedział spore zmiany w rankedach League of Legends

W summer splicie celem Betisu prawdopodobnie będzie awans do fazy play-off, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki Kackosa i spółki. Pod dużym znakiem zapytania stoi jednak forma Adryha oraz DahVysa, którego jakość trudno ocenić przez pryzmat słabszej ligi greckiej.

Tak prezentuje się skład nowej drużyny Kackosa:

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
David „DahVys” Casco Ortega
Ernesto „Siler” Castañeda
Adrián „Adryh” Pérez González
Ángel „DuaLL” Fernández

Oto oficjalne ogłoszenie nowego składu przez Betis:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot wprowadza Przepustkę Bojową w VALORANCIE. Sprawdź, co zaoferuje

Premiera VALORANTA to prawdziwy wysyp nowości. Nowa bohaterka, nowa mapa, nowy tryb oraz nowa... przepustka bojowa. Battle pass to coś, czego podczas...