STS
fot. ESL/Adam Łakomy

HONORIS z nieba do piekła. AGO i Sprout uniknęły potknięć

Jak wygląda wtorkowy bilans zysków i strat polskich graczy CS:GO? Mamy i dobre, i złe wieści. x-kom AGO i Sprout Michała „snatchiego” Rudzkiego oraz Pawła „dychy” Dychy zameldowały się w półfinałach ESL European Championship 2020, lecz sztuka ta nie udała się Maciejowi „Luzowi” Bugajowi z Tenerife Titans. W dodatku ekscytacja porannym triumfem HONORIS z Complexity […]

Jak wygląda wtorkowy bilans zysków i strat polskich graczy CS:GO? Mamy i dobre, i złe wieści. x-kom AGO i Sprout Michała „snatchiego” Rudzkiego oraz Pawła „dychy” Dychy zameldowały się w półfinałach ESL European Championship 2020, lecz sztuka ta nie udała się Maciejowi „Luzowi” Bugajowi z Tenerife Titans. W dodatku ekscytacja porannym triumfem HONORIS z Complexity Gaming wyparowała równie szybko, jak zrobiła to międzynarodowa formacja podczas omawianego starcia na Mirage’u. Wiktor „TaZ” Wojtas i jego kompani na przestrzeni dwóch kolejnych spotkań nie wygrali już bowiem ani jednej mapy i odpadli z rozgrywek.

CZYTAJ TEŻ:
Jak przełamanie, to w świetnym stylu. Complexity pierwszym zespołem pokonanym przez HONORIS!

Drużyna Filipa „NEO” Kubskiego po niespodziewanym zwycięstwie z coL otworzyła sobie autostradę do play-offów siódmego tygodnia Home Sweet Home, lecz Budapest Five nie można było lekceważyć. Węgierski skład poradził sobie wyśmienicie i to mimo tego, że przez pewien czas musiał korzystać z awaryjnej pomocy jednego z członków GODSENT, Pavle „Madena” Boškovicia. – Na Mirage’u brak strony CT, stąd też wynik słaby, na Nuke’u kilka sytuacji do wygrania i moglibyśmy powalczyć na trzeciej mapie – tak na gorąco komentował porażkę Daniel „STOMP” Płomiński. – Odpadamy z turnieju, przejechało się po nas Complexity, 0:2 – to z kolei wpis byłego snajpera Illuminar Gaming, który świetnie oddaje przebieg rewanżowej potyczki z Complexity. Zaczęło się więc wyśmienicie, a skończyło niemal fatalnie.

Wtorek był znacznie bardziej udany dla Jastrzębi oraz polskiego duetu mistrzów Niemiec. W ćwierćfinałach ESL European Championship x-kom AGO i Sprout pewnie rozprawiły się odpowiednio z  9INE i Elites Esports, dzięki czemu już tylko dwie wygrane dzielą naszych rodaków od końcowego triumfu. Szansy na sukces nie ma już jednak Luz, którego skład rzucił wprawdzie wyzwanie Teamowi Heretics, lecz nie był w stanie dopiąć swego na żadnej z dwóch map. Jutro Pana Pesteczkę postarają się pomścić ESL Mistrzowie Polski.

Lista wyników prezentuje się następująco:

2 czerwca
13:50 HONORIS 0:2 Budapest Five Mirage 8:16
Nuke 13:16
17:00 x-kom AGO 2:0 9INE Dust2 16:12
Vertigo 16:12
17:00 Tenerife Titans 0:2 Team Heretics Dust2 17:19
Mirage 10:16
19:50 HONORIS 0:2 Complexity Gaming Train 3:16
Nuke 8:16
20:00 Sprout 2:0 Elites Esports Train 16:8
Mirage 16:3
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kackos wciąż szuka szczęścia w Hiszpanii. W najbliższym splicie zagra w Cream Real Betis

Krzysztof "Kackos" Kubziakowski kontynuuje swoją esportową przygodę w Hiszpanii. Były toplaner piratesports po wiosennym splicie spędzonym w x6tence z...