Sprout dycha
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

AGO i Sprout po finał EPEC, PACT po punkty w MDL-u

Środa stać będzie pod znakiem ESL European Championship 2020. Nadal bowiem o triumf w tych rozgrywkach, a co za tym także awans na lanowe eliminacje do ESL One Cologne 2020, walczy siedmiu Polaków – pięciu z x-komu AGO oraz dwóch ze Sprout.

Tym razem naprzeciwko popularnych Jastrzębi stanie zawsze groźny Team Heretics, który obecnie zajmuje 23. miejsce w rankingu HLTV, a podczas ESL One Road to Rio pokonywał m.in. North oraz ENCE. Trzy godziny później na serwerze zameldują się również Michał „snatchie” Rudzki i Paweł „dycha” Dycha. W ich wypadku przeszkodą będą podopieczni brytyjskiej organizacji Endpoint, czyli wicemistrza BLAST Rising. Na tym jednak nie koniec polskich akcentów, bo ponownie w akcji zobaczymy Macieja „Luza” Bugaja. Jego Tenerife Titans co prawda przegrało wczoraj z Heretics, ale nadal ma szansę zająć miejsca 5-6. – najpierw jednak musi poradzić sobie z tureckim 9INE.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Warto będzie też śledzić wydarzenia w rozgrywkach od ESEA. W Mountain Dew League o kolejne punkty postara się Actina PACT, który na ten moment znajduje się w czołowej ósemce rozgrywek. Jeżeli podopiecznym Vincenta „VinSa” Jozefiaka uda się pokonać wspomniane wcześniej Endpoint, to ten stan rzeczy na pewno nie ulegnie zmianie. Z kolei na poziomie Intermediate swój mecz rozegra H34T Esports, które podczas polskich derbów w „okręgówce” podejmie Thunder Strike. Coś dla siebie znajdą też fani Izako Boars – przed popularnymi Dzikami starcie z akademią BIG w ramach 3. rundy Winners League Europe Invite Division.

Lista najciekawszych środowych spotkań prezentuje się następująco:

3 czerwca
17:00 x-kom AGO vs Team Heretics BO3 transmisja
17:00 Tenerife Titans vs 9INE BO3 transmisja
17:00 Actina PACT vs Endpoint BO1 transmisja
20:00 Izako Boars vs BIG Omen Academy BO1 transmisja
20:00 Sprout vs Endpoint BO3 transmisja
212:00 H34T Esports vs Thunder Strike BO1
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Chiński LoL traci jednego ze swoich najlepszych zawodników. Uzi zakończył karierę!

Można powiedzieć, że w chińskim League of Legends skończyła się dziś pewna epoka. Jeden z najlepszych strzelców na świecie, Jian "Uzi" Zi-Hao poinform...