STS
fot. ESL/Jak Howard

Trzy polskie drużyny CS:GO zaproszone do turnieju online z pulą 50 000$

Po raz siódmy zespoły CS:GO z Europy staną naprzeciwko siebie, by powalczyć o triumf w rozgrywkach spod szyldu LOOT.BET/CS. Nie zabraknie oczywiście także i ekip z Polski – na linii startu pojawią się co najmniej trzy z nich. Co najmniej, bo przecież nadal wolny pozostaje slot przeznaczony dla zamkniętych eliminacji. Eliminacjami martwić się nie muszą […]

Po raz siódmy zespoły CS:GO z Europy staną naprzeciwko siebie, by powalczyć o triumf w rozgrywkach spod szyldu LOOT.BET/CS. Nie zabraknie oczywiście także i ekip z Polski – na linii startu pojawią się co najmniej trzy z nich. Co najmniej, bo przecież nadal wolny pozostaje slot przeznaczony dla zamkniętych eliminacji.

Eliminacjami martwić się nie muszą za to Actina PACT oraz Wisła All in! Games Kraków, które w ostatnich weekend mogliśmy oglądać przy okazji play-offów ESL Mistrzostw Polski. Wówczas żadna z formacji nie zdołała sięgnąć po upragniony tytuł, gdyż musiały one uznać wyższość odpowiednio x-komu AGO oraz AVEZ Esport. Co ciekawe, bezpośrednie zaproszenie zgarnęła również drużyna, której w ESL MP nie było, gdyż oficjalnie narodziła się ona już po starcie sezonu. Mowa tutaj o nowym projekcie Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego, HONORIS, który dotychczas rywalizował tylko w turniejach Home Sweet Home, chociaż bez większych sukcesów.

Ponadto w stawce znajdziemy wiele drużyn, które kojarzyć możemy z ESEA Mountain Dew League. Mowa tutaj o ALTERNATE aTTaX, FATE Esports, HellRaisers, Nemidze Gaming, Nordavind czy SKADE. Do gry przystąpią też finaliści szóstego sezonu rozgrywek, Gambit Youngsters, oraz niedawni mistrzowie BLAST Rising z HAVU Gaming. Najwyżej notowanym składem, który weźmie udział w zawodach, jest natomiast Hard Legion Esports z Rosji.

Lista uczestników prezentuje następująco:

Actina PACT ALTERNATE aTTaX Apeks Espada
FATE Esports Gambit Youngsters Hard Legion Esports HAVU Gaming
HellRaisers HONORIS Nemiga Gaming Nordavind
Team Secret SKADE Wisła All in! zamknięte eliminacje

LOOT.BET/CS Season 7 rozegrane zostanie między 9 czerwca a 7 lipca i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. Zawody rozpoczną się do fazy rozgrywanej z zastosowaniem systemu szwajcarskiego. Następnie najlepsza ósemka przeniesie się do drabinki pojedynczej eliminacji, której zwycięzca zgarnie 25 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Odmienione działanie żywiołów oraz powrót Senny. Co jeszcze w LoL-u zmieni patch 10.12?

Od ostatnich zmian dotyczących marksmanów w League of Legends zmieniło się wiele. To, czy modyfikacje te są na plus, czy też na minus, pozostawiamy wł...