STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Emerytowani Bandyci znowu w akcji. Sprout o krok od triumfu w EPEC

Fani polskiego Counter-Strike’a w czwartek zdecydowanie nie będą mogli narzekać na nudę. Dziś bowiem swoje mecze rozegrają m.in. Emeritos Banditos czy Pompa Team, ale także i Sprout, którego barw broni dwóch zawodników znad Wisły. Paweł „dycha” Dycha i Michał „snatchie” Snatchie, którzy występują pod banderą niemieckiej organizacji, wezmą udział w finale ESL European Championship 2020. […]

Fani polskiego Counter-Strike’a w czwartek zdecydowanie nie będą mogli narzekać na nudę. Dziś bowiem swoje mecze rozegrają m.in. Emeritos Banditos czy Pompa Team, ale także i Sprout, którego barw broni dwóch zawodników znad Wisły.

Paweł „dycha” Dycha i Michał „snatchie” Snatchie, którzy występują pod banderą niemieckiej organizacji, wezmą udział w finale ESL European Championship 2020. Finale, którego stawką w ich wypadku będą już tylko punkty cyklu ESL Pro Tour, bo awans na lanowe eliminacje do ESL One Cologne 2020 zapewnili sobie już wcześniej dzięki wygranej w ESL Meisterschaft. Wspomniana dwójka to jednak niejedyni Polacy w międzynarodowych składach, których w czwartek zobaczymy w akcji. Swoją przygodę z siódmą edycją Home Sweet Home zacznie Mateusz „mantuu” Wilczewski, którego OG podejmie KOVA Esports, by potem zmierzyć się również z Copenhagen Flames lub też forZe.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Później jednak rzeczy dziać się będą już tylko w obrębie lig ESEA. Na poziomie Open na serwerze zameldują się Emeritos Banditos, którzy mają dziś szansę na dziesiąte w tym sezonie zwycięstwo – najpierw jednak będą musieli poradzić sobie z brytyjskim The Wuhan Clanem. Z kolei w ESEA Main wystąpią Pompa Team oraz znana z ESL Mistrzostw Polski Łomża 0,0% Cyberwolves, naprzeciwko których staną odpowiednio norweskie Bifrost i rumuńskie Invictus Aquilas. Z kolei miksowe mens, którego zawodnikami są Piotr „morelz” Taterka i Michał „crank” Krystyniak, zagra z Bułgarami z FATE Esports i jeżeli zatriumfuje, to sięgnie dopiero po drugą wygraną w bieżącej edycji Mountain Dew League.

Lista najciekawszych czwartkowych spotkań prezentuje się następująco:

4 czerwca
12:20 OG vs KOVA Esports BO1 transmisja
18:00 Sprout vs Team Heretics BO1 transmisja
18:00 Łomża 0,0% Cyberwolves vs Invictus Aquilas BO1
20:00 mens vs FATE Esports BO1 transmisja
20:00 Pompa Team vs Bifrost BO1
21:30 Emeritos Banditos vs The Wuhan Clan BO1 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę i poznać m.in. składy drużyn)

 

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Roison znów powalczy o mistrzostwo Hiszpanii

Choć do startu Ultraligi jużtylko kilka dni, to inne regionalne rozgrywki League of Legends w Europie rozpoczną się nieco później. W niektórych z nich...