STS
fot. fb.com/pompateamofficial

Skład CS:GO opuszcza Pompę. „Większość zawodników po zakończeniu kontraktu pójdzie w swoją stronę”

Po raz kolejny przygoda Pompa Teamu ze sceną Counter-Strike’a dobiega końca. Organizacja we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych poinformowała, że podlegli jej zawodnicy zdecydowali się nie przedłużać wygasających umów. Zespół w obecnej formie narodził się pod koniec ubiegłego roku. Wcześniej Łukasz „splawik” Jahns i Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj dostali od włodarzy zadanie skompletowania nowego […]

Po raz kolejny przygoda Pompa Teamu ze sceną Counter-Strike’a dobiega końca. Organizacja we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych poinformowała, że podlegli jej zawodnicy zdecydowali się nie przedłużać wygasających umów.

Zespół w obecnej formie narodził się pod koniec ubiegłego roku. Wcześniej Łukasz „splawik” Jahns i Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj dostali od włodarzy zadanie skompletowania nowego składu, który byłby w stanie nawiązać rywalizację na wyższym niż dotychczas szczeblu. I to się udało, bo reprezentanci PT z bardzo dobrej strony pokazali się podczas trzecich otwartych eliminacji do Minora, zajęli czwarte miejsce podczas SECTOR: MOSTBET Season 2, a także sięgnęli po wicemistrzostwo Esport Tour Pro. I chociaż cieniem na postawę graczy kładzie się brak awansu do ESL Mistrzostw Polski, to i tak ich poczynania należy ocenić pozytywnie. Wygląda jednak na to, że obiecujące rezultaty nie przełożyły się na chęć dalszej wspólnej gry.

Na fanpage’u Pompy czytamy bowiem (pisownia oryginalna):

Ave Pompiarze! Jak już zdarzyliście zauważy brakuje ostatnio informacji o naszej cs’owej formacji. Aktualna 5tka jakiś czas temu poinformowała nas o tym, ze większość zawodników po zakończeniu kontraktu pójdzie w swoją stronę, a co za tym idzie skończyły się wspólne treningi i wspólne batalie w otwartych kwalifikacjach. Ustaliliśmy, ze bez chemii, dalszej perspektywy współpracy i gry w aktualnym składzie, wymagamy jedynie dogrania ligi Esea Main w której idzie nam świetnie (slot i tak przejdzie w ręce graczy). Ta 5(6) była jedna z najmocniejszych drużyn CS:GO w historii naszej organizacji, zabrakło naprawdę niewiele aby PT powalczyło w zamkniętych kwalifikacjach do turnieju w Rio. Oczywiście z kilkoma osobami próbowaliśmy przedłużyć kontrakt lecz finalnie po kilku rozmowach jesteśmy przekonani, ze po wygaśnięciu kontraktów przez jakiś okres czasu zostaniemy bez aktywnej dywizji CS:GO. …a wam drużyno: Spławik, miki, mati, bal, czapel, Grzesiu – dziękujemy za każda rundę wygrana dla naszej organizacji i powodzenia w dalszej karierze.

Dotychczas Pompa Team reprezentowali następujący gracze:

  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
  • Grzegorz „grzes1x” Bianga
  • Michał „Czapel” Czapla
  • Bartosz „baljs” Mikołajewicz
  • Maciej „szemron” Szemraj  – trener

Ave Pompiarze! Jak już zdarzyliście zauważy brakuje ostatnio informacji o naszej cs’owej formacji. Aktualna 5tka jakiś…

Opublikowany przez Pompa Team Czwartek, 11 czerwca 2020

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QUIZ: Co wiesz o EU LCS & LEC?

W jednym z poprzednich quizów sprawdzaliśmy waszą wiedzę na temat rodaków biorących udział w europejskich rozgrywkach na najwyższym poziomie. Teraz pr...