STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Konektiv szuka szczęścia na Bałkanach. Polak dołącza do Crveny zvezdy

Wielkie odmłodzenie sceny mocno utrudniło angaż wielu graczom ostatnio występującym na rodzimym gruncie, nic więc dziwnego, że kolejny zawodnik z Polski postanowił szukać szczęścia w letnim splicie poza krajem. Do grona naszych zagranicznych reprezentantów dołączył Karol „Konektiv” Wojciechowski – były toplaner drużyn takich jak Illuminar Gaming, piratesports czy Pompa Team w najbliższym czasie będzie grał […]

Wielkie odmłodzenie sceny mocno utrudniło angaż wielu graczom ostatnio występującym na rodzimym gruncie, nic więc dziwnego, że kolejny zawodnik z Polski postanowił szukać szczęścia w letnim splicie poza krajem. Do grona naszych zagranicznych reprezentantów dołączył Karol „Konektiv” Wojciechowski – były toplaner drużyn takich jak Illuminar Gaming, piratesports czy Pompa Team w najbliższym czasie będzie grał w bałkańskiej lidze EBL w barwach Crveny zvezdy Esports.

Ostatnie miesiące były dla Wojciechowskiego nie były zbytnio udane. Jego piratesports nie zdołało spełnić swoich założeń na wiosenne rozgrywki i odpadło już w pierwszej rundzie play-offów Ultraligi. Jednak dla samego Konektiva zajmowanie miejsca pośrodku stawki UL to nie nowość – jedynie z iHG w drugim sezonie zdołał wskoczyć na podium, a konkretniej na najniższy jego stopień.

CZYTAJ TEŻ:
Sebekx wystąpi w nowej europejskiej lidze LoL-a! W drużynie Polaka zagra m.in. Maxlore

Teraz prawdopodobnie będzie chciał powalczyć o awans do EU Masters. Ewentualny sukces mógłby znów otworzyć mu drogę na polskie podwórko, bo to z otwartymi rękami przyjmuje weteranów, którzy osiągnęli sukces w innych ligach regionalnych. Oprócz Konektiva w składzie Crveny Zvezdy znajduje się dwóch Bułgarów, Stanimir „Four” Penchev i Iliya „Lmzs” Razhgev, Brytyjczyk Jo „Yusa” Cortez i rumuński grający trener i manager, Octav „ANG” Cretu George.

Tak prezentuje się skład Crveny zvezdy Esports:

Crvena Zvezda Karol „Konektiv” Wojciechowski
Stanimir „Four” Penchev
Iliya „Lmzs” Razhgev
Jo „Yusa” Cortez
Octav „ANG” Cretu George
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ocean smoków oceanicznych i ocean innych liczb – statystyki z pierwszego tygodnia Ultraligi

Pierwsze koty za płoty, pierwsze śliwki robaczywki, pierwszy tydzień Alior Bank Ultraligi za nami. Dwa najpierw wymienione powiedzenia dotyczą rzeczy...