Wystarczyły zaledwie dwa mecze, by Team Envy pożegnał się z cs_summit 6. Międzynarodowy skład, który musiał walczyć nie tylko z przeciwnikami, ale również z pingiem przebywających w Europie Michała "MICHA" Müllera i Buğry "Calyxa" Arkina, nie zdołał po drodze zdobyć choćby jednej mapy.

Problemy Envy zaczęły się już podczas inauguracyjnej potyczki z Teamem One. Co prawda MICHU i Calyx mimo wszystko i tak byli najskuteczniejszymi członkami swojego zespołu, ale bez wsparcia kolegów nie potrafili zatrzymać coraz bardziej rozpędzających się Latynosów. Ci w pierwszej połowie na Overpassie stale dotrzymywali podopiecznym Nikoli "LEGIJI" Ninicia kroku, by następnie w połowie drugiej przejechać się po nich niczym walec drogowy. Inaczej wyglądało to później na Trainie, bo ten praktycznie od pierwszej do ostatniej minuty był jednostronny i tylko w jednym momencie Envy potrafiło podjąć rękawicę, ale to było zdecydowanie za mało, by móc myśleć o korzystnym rozstrzygnięciu.

W efekcie Müller i jego koledzy spadli do dolnej drabinki, gdzie czekał już na nich MIBR. Drużyna dowodzona przez Gabriela "FalleNa" Toledo nie pozostawiła graczom LEGIJI najmniejszych złudzeń i na obu rozegranych mapach oddała im w sumie tylko osiem rund. Zarówno Dust2, jak i Mirage zakończyły się wynikiem 16:4 na korzyść piątki z Ameryki Południowej, której najjaśniejszym punktem był Vito "kNg" Giuseppe. Z kolei w Envy kompletnie nie radził sobie MICHU, który tym razem nie był już w stanie ukryć swoich problemów z wysokim pingiem i w starciu z wyżej notowanym rywalem nie mógł pomóc swojemu zespołowi.

Komplet wyników Teamu Envy prezentuje się następująco:

22 czerwca

1. runda drabinki wygranych

21:00 Team Envy 0:2 Team One
Overpass 11:16
Train 7:16
23 czerwca

1. runda drabinki przegranych

00:00 Team Envy 0:2 MIBR
Dust2 4:16
Mirage 4:16

Po więcej informacji na temat cs_summit 6 zapraszamy do naszych relacji – do dywizji północnoamerykańskiej można przejść po naciśnięciu na lewą stronę baneru, zaś do europejskiej po naciśnięciu na stronę prawą.