STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Dla każdego coś miłego – dziś mecze m.in. Illuminar, HONORIS i AGO

W środę nie będziemy się nudzić. Czekają nas bowiem nie tylko kolejne, jedne z ostatnich już pojedynków Polaków w fazie zasadniczej ESEA Mountain Dew League, ale również spotkania rozgrywane w ramach innych online’owych zawodów. A na serwerze zamelduje się niemal cała krajowa śmietanka CS:GO. Jako pierwsi do gry przystąpią reprezentanci HONORIS, przed którymi trzeci mecz […]

W środę nie będziemy się nudzić. Czekają nas bowiem nie tylko kolejne, jedne z ostatnich już pojedynków Polaków w fazie zasadniczej ESEA Mountain Dew League, ale również spotkania rozgrywane w ramach innych online’owych zawodów. A na serwerze zamelduje się niemal cała krajowa śmietanka CS:GO.

Jako pierwsi do gry przystąpią reprezentanci HONORIS, przed którymi trzeci mecz w ramach LOOT.BET/CS Season 7. Dotychczas Filip „NEO” Kubski i spółka doznali zarówno smaku zwycięstwa, jak i porażki, ale dziś o tę drugą będzie zdecydowanie łatwiej, bo naprzeciwko nich stanie zawsze groźne HAVU Gaming. Kilka godzin później zmagania w ramach dolnej drabinki CyberBet Summer Cup 2020 kontynuować będzie Illuminar Gaming, który zmierzy się z Bułgarami ze SKADE. Ciekawe starcie czeka także reprezentantów Actiny PACT, którzy podczas meczu z LDLC OL w ćwierćfinale Winners League Europe postarają się zrekompensować sobie wczorajsze niepowodzenie podczas cs_summit.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Nie mogło też oczywiście zabraknąć ESEA MDL. Jako że faza zasadnicza zbliża się ku końcowi, to wszystkie ekipy zmuszone są nadrabiać braki i rozgrywać brakujące spotkania. Na pewno nudzić się nie będą gracze x-komu AGO, którzy we wtorek doznali dwóch porażek – szansą na powrót na zwycięską ścieżkę będą pojedynki z pro100 i Sprout. A skoro mowa o drużynie Pawła „dychy” Dychy i Michała „snatchiego” Rudzkiego, to na nią czeka dziś także Team Singularity. Ponownie w akcji zobaczymy również PACT, którego rywalem będzie Nordavind DNB. Z kolei Wiśle All in! Games Kraków o kolejne ligowe punkty przyjdzie rywalizować z GamerLegionem, czyli swoim bezpośrednim rywalem w tabeli.

Lista najciekawszych środowych spotkań prezentuje się następująco:

24 czerwca
10:55 HONORIS vs HAVU Gaming BO3 transmisja
13:00 Illuminar Gaming vs SKADE BO3 transmisja
17:00 Actina PACT vs Nordavind DNB BO1
17:00 Wisła All in! vs GamerLegion BO1 transmisja
18:00 Actina PACT vs FATE Esports BO1 transmisja
18:00 x-kom AGO vs pro100 BO1
18:00 Sprout vs Team Singularity BO1
20:00 x-kom AGO vs Sprout BO1
20:00 Actina PACT vs LDLC OL BO3 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piękne Błyski i inne błyskotliwe zagrania. Najlepsze akcje drugiego tygodnia LEC

Drugi tydzień letniego splitu League of Legends European Championship. Dla jednych (G2 Esports) powrót do żywych, dla innych (Fnatic) porażka. Dla wsz...