fot. DreamHack/Adela Sznajder

Relyks drugim zawodnikiem dywizji VALORANTA w Cloud9

Kolejny zawodnik z Ameryki Północnej zakończył swoją przygodę z Counter-Strikiem, by skupić się na grze w VALORANTA. Tym razem mowa o Skylerze „Relyksie” Weaverze, który został zaprezentowany jako drugi po Tysonie „TenZie” Ngo reprezentant Cloud9.

25-letni Weaver podczas trwającej od 2013 roku kariery w CS:GO miał okazję reprezentować wiele uznanych formacji. Na koncie ma on m.in. występy pod banderą Selfless Gaming, Teamu SoloMid oraz Misfits Gaming, ale najdłużej, bo przez blisko rok związany był z eUnited. Z ekipą tą wziął udział w imprezach z cyklu Intel Extreme Masters i DreamHack Open, a także otarł się o awans na FACEIT Major London 2020. Przez ostatnie miesiące można go było natomiast oglądać w Teamie Singularity i Swole Patrol – ten ostatni zespół opuścił w połowie kwietnia, gdy ten się rozpadł.

CZYTAJ TEŻ:
Patitek zawodnikiem G2 Esports! Polak będzie grać w dywizji VALORANTA

Od tego czasu Amerykanin regularnie pojawiał się na imprezach organizowanych w ramach nowej gry Riot Games. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy udało mu się stanąć na najniższym stopniu podium T1 Invitational i Code Green Invitational, a także sięgnąć po mistrzostwo Elite Esports Rivalry Bowl oraz wicemistrzostwo Immortals First Light. Te dwa ostatnie sukcesy odniósł już w barwach Cloud9, które wspomagał jako zmiennik. Od dawna zresztą plotkowano, że jego pełnoprawny angaż w organizacji Jacka Etienne’a jest tylko kwestią czasu, ale dopiero dziś transfer ten został sformalizowany.

W tej sytuacji skład dywizji VALORANTA w Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Tyson „TenZ” Ngo
  • Skyler „Relyks” Weaver
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sensacje wisiały na włosku, ale nic z tego. Faworyci lepsi podczas środowych meczów Ultraligi

Dobiegł końca szósty dzień fazy zasadniczej Alior Bank Ultraligi. W środowych pojedynkach wskazanie faworyta do wygranej było w większości bardzo łatw...

>