STS
fot. Riot Gamees

Ilu bohaterów w trakcie roku pojawi się w VALORANCIE? Riot odpowiada

Niedługo minie miesiąc od oficjalnej premiery VALORANTA. Twórcy gry z Riot Games postanowili więc opublikować za pośrednictwem mediów społecznościowych materiał wideo, w którym ustami producent wykonawczej, Anny Donlon, opowiedzieli co nieco na temat m.in. podziału na epizody oraz premiery nowych bohaterów.

Przede wszystkim deweloperzy z Riotu planują dzielić każdy rok na dwa epizody. Na każdy z nich natomiast składać się będą trzy trwające po około dwa miesiące akty – obecnie trwa akt I o nazwie Zapłon, który w związku z tym powinien zakończyć się na początku sierpnia. Każda taka część będzie mieć swoją własną przepustkę bojową, w której obrębie gromadzić będziemy punkty doświadczenia i zdobywać kolejne przedmioty. Co znaczące, na starcie każdej kolejnej fazy gry powinniśmy otrzymywać nowego bohatera, co daje nam sześć dodatkowych postaci w ciągu roku kalendarzowego.

Donlon wypowiedziała się również na temat obecnych w VALOANCIE trybów. Jak wyznała, początkowo twórcy planowali tylko klasyczny rodzaj zabawy, ale prośby graczy skłoniły ich do dodania Gorączki Spike’a. I na tym ma się nie skończyć – Amerykanka nie potrafiła co prawda sprecyzować, kiedy w grze pojawić ma się kolejny tryb, dodała jednak, że prawdopodobnie stanie się to jeszcze przed startem drugiego epizodu, czyli w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy.

Więcej na temat obecnego już w grze trybu Gorączka Spike’a przeczytać można pod tym adresem. Z kolei informacje o obecnej w grze przepustce bojowej oraz o tym, co oferuje, znaleźć można po naciśnięciu na ten odnośnik.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 29 czerwca 2020

– 1. x-kom AGO 3488 pkt Furlan – GruBy – mhL – F1KU – oskarish – minirox (t) 1 2. Actina PACT 3464 pkt darko – l...