Trzeci turniej eliminacyjny przed ESL One Rio 2020 Major Championship, cs_summit 6, wchodzi w decydującą fazę. Już dziś poznamy dwóch finalistów górnej drabinki, którzy znajdą się o krok od awansu do decydującego meczu, jednocześnie zapewniając sobie sporą pulę punktów rankingowych.

O godzinie 15:00 na serwerze zameldują się Team Vitality, a także OG, którego graczem jest Mateusz "mantuu" Wilczewski. To jednak nie ekipa Polaka będzie faworytem tego pojedynku, na co wskazują eksperci STS-u. Kurs na triumf międzynarodowego składu wynosi bowiem 2,70, podczas gdy zwycięstwo Francuzów to już szansa na pomnożenie naszego wkładu o 1,47. Co więcej, najbardziej prawdopodobny rezultat to wygrana składu znad Sekwany wynikiem 2:0. Gdyby takie wydarzenie miało miejsce, to za każdą postawioną na to złotówkę zarobimy 2,25. Jeżeli jednak to OG osiągnie sukces takim samym stosunkiem map, to mnożnik wyniesie 4,60. Co odważniejsi mogą przewidzieć, czy podczas którejkolwiek z potyczek będziemy świadkami dogrywki. Jeżeli tak, to za każde postawione na to 100 zł zgarniemy aż 656 zł.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


Nieco trudniej będzie wskazać faworyta meczu, który planowo powinien rozpocząć się trzy godzin później. Wtedy to naprzeciwko siebie staną Fnatic oraz BIG i niespodziewanie większe szanse na końcowe zwycięstwo ma ta druga formacja. Eksperci STS-u kurs na jej zwycięstwo ustalili na poziomie 1,65, podczas gdy wycena triumfu Szwedów to 2,25. A jaki wynik jest najbardziej prawdopodobny? Jeżeli faktycznie to podopieczni niemieckiej organizacji opuszczą serwer jako triumfatorzy i osiągną to wynikiem 2:0, to za każdą postawioną na to złotówkę zgarniemy 2,60. Sporym zaskoczeniem byłaby natomiast wygrana skandynawskiej piątki w stosunku 2:1. Gdyby jednak do niej doszło, to możemy pomnożyć nasz wkład o 4,30. Tak czy inaczej, teoretycznie wszystko powinno zakończyć się w dwóch mapach. Wskazuje na to kurs 1,72, podczas gdy stawka w przypadku rozegrania trzech starć to już 1,98.

Po więcej informacji na temat cs_summit 6 zapraszamy do naszych relacji – do dywizji północnoamerykańskiej można przejść po naciśnięciu na lewą stronę baneru, zaś do europejskiej po naciśnięciu na stronę prawą.

Artykuł sponsorowany