Po dwóch tygodniach zmagania w ramach europejskiej dywizji cs_summit 6 dobiegają wreszcie końca. W grze o triumf na Starym Kontynencie oraz główną nagrodę w wysokości 2 tysięcy punktów rankingowych do ESL One Rio 2020 Major Championship pozostały już tylko dwie formacje – Team Vitality, który i tak ma już pewny awans na Majora, oraz BIG.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że francuski zespół przystępuje do finału jako zwycięzca drabinki wygranych, który na przestrzeni całej imprezy ani razu nie doznał goryczy porażki. Nic więc dziwnego, że to on uchodzić będzie za faworyta – za każdą złotówkę postawioną na to, że to Vitality zajmie pierwsze miejsce, zdobędziemy 1,42 zł. Nieco inaczej wygląda to w przypadku BIG, chociaż trzeba oddać podopiecznym niemieckiej organizacji, że oni również mają za sobą niezwykle udane tygodnie, zwieńczone triumfem podczas DreamHack Masters Spring 2020 oraz wygranymi z kilkoma wysoko notowanymi zespołami przy okazji cs_summit. Mimo to jednak szanse formacji znad Renu na końcowy sukces wydają się mniejsze, o czym świadczyć może też kurs. Gdyby to BIG dziś zwyciężyło, to nasz wkład pomnożylibyśmy przez 2,87.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


Jeszcze więcej można byłoby zyskać w przypadku triumfu İsmailcana "XANTARESA" Dörtkardeşa i spółki wynikiem 3:1. Gdyby niemiecko-turecki skład faktycznie wygrał takim rezultatem, to obstawione 100 zł zamienilibyśmy na aż 575 zł. Najbardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że Vitality nie roztrwoni prowadzenia 1:0, z którym przystępuje do decydującego spotkania, i wygra 3:0. Kurs na takie rozstrzygnięcie to 3,05. Są oczywiście też szanse, że zobaczymy pełny mecz BO5. Stawka na to, że w takim wypadku to Francuzi będą zwycięzcami, wynosi 5,50, podczas gdy w przypadku BIG to 5,25. Co odważniejsi mogą też zaryzykować i postawić na to, że na którejś z map potrzebna będzie dogrywka. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to nasz wkład pomnożymy aż o 6,21.

Po więcej informacji na temat cs_summit 6 zapraszamy do naszych relacji – do dywizji północnoamerykańskiej można przejść po naciśnięciu na lewą stronę baneru, zaś do europejskiej po naciśnięciu na stronę prawą.

Artykuł sponsorowany