STS
Color
fot. Ultraliga

Rusza runda rewanżowa sezonu zasadniczego w drugiej dywizji Ultraligi

Już dziś rozpocznie się czwarta kolejka drugiej dywizji Alior Bank Ultraligi, która zainauguruje rundę rewanżową sezonu regularnego. Kogo i kiedy w takim razie zobaczymy dziś na Summoner’s Rifcie? Jako pierwsi do gry wejdą zawodnicy zamykającego tabelę H34T Young Flames i faworyci do zwycięstwa całych rozgrywek, Pompa Team Academy. Godzinę później swoje mecze rozpoczną natomiast H34T […]

Już dziś rozpocznie się czwarta kolejka drugiej dywizji Alior Bank Ultraligi, która zainauguruje rundę rewanżową sezonu regularnego. Kogo i kiedy w takim razie zobaczymy dziś na Summoner’s Rifcie?

Jako pierwsi do gry wejdą zawodnicy zamykającego tabelę H34T Young Flames i faworyci do zwycięstwa całych rozgrywek, Pompa Team Academy. Godzinę później swoje mecze rozpoczną natomiast H34T i PRIDE Academy, Gentlemen’s Academy i piratesports Academy, a także Pompa oraz devils.one. Dwa pierwsze spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie – w pierwszym zmierzą się ze sobą drużyny dzielące ostatnie miejsce, a w drugim aspirujący do czołówki Piraci będą musieli stawić czoła nieprzewidywalnym Dżentelmenom. W trzecim zdecydowanym faworytem jest PT, ale młode Diabły z meczu na mecz wyglądają lepiej, niewykluczone więc, że będą starały się postraszyć bardziej doświadczonych rywali.

O 18:00 ruszają kolejne dwa mecze. Team ESCA Gaming podejmie Pompę, a soon to be named powalczy z devils.one. Czy drużyna Sergiusza „TheNitroZyniaka” Górskiego powtórzy swój dobry wynik w meczu z Kameleonami z pierwszej rundy? Trudno przewidzieć, bo poza tą wpadką Patryk „Bolszak” Jażdżewski i spółka nie zanotowali w lidze żadnej porażki.

Kolejne spotkania startują o 19:00, a w rolach głównych zobaczymy: devils.one i ESCĘ oraz soon to be named z Dżentelmenami. Czwartą kolejkę zamkną dwie ultraligowe akademie – rozczarowujące PRIDE i okupujące czwarte miejsce w lidze piratesports.

Oto harmonogram dzisiejszych spotkań:

6 lipca
16:00 7more7 Pompa Team Academy vs H34T Young Flames BO1
17:00 H34T Young Flames vs PRIDE Academy BO1
17:00 7more7 Pompa Team Academy vs devils.one BO1
17:00 Gentlemen’s Academy vs piratesports logo piratesports Academy BO1
18:00 Team ESCA Gaming vs 7more7 Pompa Team Academy BO1
18:00 soon to be named vs devils.one BO1
19:00 soon to be named vs Gentlemen’s Academy
19:00 devils.one vs Team ESCA Gaming
20:00 piratesports Academy piratesports logo vs PRIDE Academy

Prawa do transmisji drugiej dywizji Ultraligi są otwarte, każdy więc może spróbować swoich sił w komentowaniu rozgrywek. Swoje transmisje dziś prowadzić będą m.in.: Liga Grimorr, AstroBoyz czy Studio Live. Szczegółowe informacje na temat drugiej dywizji Ultraligi znajdziecie w naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HyperX rozszerza ofertę klawiatur Alloy o mechaniczny model dla graczy Alloy Elite 2

HyperX, dział gamingowy Kingston Technology Company, Inc., poinformował o rozszerzeniu serii klawiatur Alloy o urządzenie mechaniczne dla graczy Hyper...