STS
fot. ESL/Adam Łakomy

AGO dotarło do finału, teraz czas na innych

Jeszcze wczoraj emocjonowaliśmy się występem x-kom AGO w finale pierwszego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes, a już dziś poznaliśmy listę uczestników tygodnia drugiego. Na niej znalazło się miejsce dla trzech polskich drużyn CS:GO, które na pewno zrobią wszystko, by poprawić rezultat tym razem nieobecnych Jastrzębi.

CZYTAJ TEŻ:
Walczyli do końca, ale wygrać nie zdołali

Swój debiut w „maltańskich” rozgrywkach już wkrótce zanotują HONORIS oraz AVEZ Esport, które w ostatnich dniach raczej odpoczywały od oficjalnych gier. Na nadmiar aktywności nie mogli narzekać także reprezentanci Illuminar Gaming, choć akurat oni mają już na swoim koncie występ w Eden Arena. W ubiegły wtorek podopieczni Adriana „IMD” Piepera nie zdołali jednak zająć premiowanej awansem do play-offów lokaty w swojej grupie, dwukrotnie ulegając ex-SMASH. Dziś międzynarodowy zespół już iHG nie zagrozi. Bo nie istnieje. Niemniej nie znaczy to wcale, iż Biało-Czerwoni nie będą mieli z kim przegrać. Na naszych rodaków bez wątpienia ostrzą już sobie zęby gracze FATE Esports oraz Endpoint, którzy w niedalekiej przeszłości regularnie uwydatniali słabość rodzimego kantera.

Grupa A

Grupa B

HellRaisers forZe CR4ZY FATE Esports
AGF Esport SG.pro Hard Legion Esports AVEZ Esport

Grupa C

Grupa D

Syman Gaming Budapest Five Endpoint HONORIS
Illuminar Gaming LDLC OL ALTERNATE aTTaX Team Singularity

Drugi tydzień Eden Arena: Malta Vibes wystartuje 9 lipca, gdy do akcji wkroczy grupa A. Ta odsłona internetowych zmagań zostanie rozstrzygnięta 13 lipca; jej triumfator zgarnie czek na 25 tysięcy dolarów oraz opłacony przez organizatorów bootcamp na Malcie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mertz żegna się z Singularity. Następna stacja Copenhagen Flames?

Były reprezentant North oraz Heroic, Daniel "mertz" Mertz, nie będzie dłużej występować w Teamie Singularity. 21-latek podjął decyzję o odejściu z dru...