STS
fot. Illuminar Gaming

Cztery kolejne drużyny już dziś mogą zapewnić sobie miejsce w play-offach Ultraligi

Wczoraj zawodnicy AGO ROGUE mogli cieszyć się nie tylko z ósmej wygranej w tym sezonie Alior Bank Ultraligi, ale też z przypieczętowania miejsca w fazie pucharowej rozgrywek. Dziś grono uczestników play-offów może zwiększyć się aż o cztery kolejne formacje – 7more7 Pompa Team, Komputronik H34T oraz K1ck Neosurf do zapewnienia sobie miejsca w następnym etapie potrzebują już tylko jednej wygranej. Szansę na awans ma również Illuminar Gaming, ale w przypadku tego zespołu nie będzie to tak łatwe zadanie.

Jako pierwsze do walki przystąpi K1ck, a oponentem podopiecznych Pawła „delorda” Szabli będzie piratesports. Jak na razie Piraci mają na koncie tylko jedną wygraną i aż osiem porażek… z rzędu. To stawia K1ck w roli wyraźnego faworyta i pierwszego dzisiejszego pretendenta do zajęcia miejsca premiowanego awansem do play-offów. Po zakończeniu tego spotkania w szranki staną AGO ROGUE i Illuminar, czyli odpowiednio lider zestawienia oraz formacja z piątej lokaty. Jeszcze przed startem wczorajszych meczów Marcin „Warszi” Surała i kompani szli łeb w łeb z K1ck i Pompą, ale po zaskakującej porażce z PRIDE musieli pogodzić się ze spadkiem do dolnej połowy zestawienia. Mimo to iHG również ma szanse na play-offy już po dzisiejszych meczach Ultraligi, ale do tego będzie nie tylko musiało pokonać RGO, lecz również liczyć na wpadki Orłów i piratesports.

CZYTAJ TEŻ:
Pierwsze rozstrzygnięcia w Ultralidze – AGO ROGUE spokojne o miejsce w play-offach

A skoro o Orłach mowa – wczoraj, jak już wspomnieliśmy, sprawiły one niemałą niespodziankę, pokonując Illuminar Gaming. Dziś jednak przed nimi rywal mocniejszego kalibru w postaci 7more7 Pompa Teamu. Niezależnie jednak od rezultatów innych meczów, wygrana formacji prowadzonej przez Adriana „Zeturala” Dziadkowca będzie oznaczała dla niej play-offy czwartego sezonu Ultraligi. Na koniec dnia przed podobną szansą stanie Komputronik H34T, które podejmie zamykające czołową szóstkę Gentlemen’s Gaming.

Harmonogram dzisiejszych meczów w Ultralidze:

8 lipca
17:30 K1ck Neosurf vs piratesports BO1
18:30 AGO ROGUE vs Illuminar Gaming BO1
19:30 PRIDE vs 7more7 Pompa Team BO1
20:30 Komputronik H34T vs Gentlemen’s Gaming BO1

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na Twitchu i YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast pierwsze spotkanie wystartuje pół godziny później. Po więcej informacji dotyczących czwartego sezonu rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HONORIS wyrzuca Izako Boars za burtę Nine to Five

Przygoda Izako Boars z Nine to Five dobiegła końca. Popularne Dziki doznały bowiem trzeciej z rzędu porażki, tym razem uznając wyższość swoich rodaków...