STS
fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

Wszystko albo nic – AVEZ, iHG i Wisła powalczą o play-offy online’owych rozgrywek

Tak się akurat złożyło, że w piątek trzy rodzime składy CS:GO walczyć będą o awans do fazy pucharowej online’owych rozgrywek. Illuminar Gaming i Wisła All in! Games Kraków postarają się o ten przywilej w Nine to Five, natomiast AVEZ Esport oglądać będziemy w drugim tygodniu Eden Arena: Malta Vibes.

Zarówno za Illuminar, jak i Wisłą po cztery mecze w ramach NtF. Jednakże tylko połowę z nich udało się rodzimym składom wygrać, przez co aż do piątej, ostatniej rundy, która rozegrana zostanie dziś, ich los pozostał niepewny. Jako pierwsza swojej szansy na promocję szukać będzie Biała Gwiazda, już o godzinie 9:00 mierząc się z Serbami z Level Up esports, którzy w minionych dniach zdążyli już ograć m.in. Izako Boars. Trzy godzin później na serwerze zameldują się też reprezentanci Illuminar Gaming. Ich czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie, bo naprzeciwko nich staną Bułgarzy z FATE Esports – ekipa z top 6 ostatniego sezonu ESEA Mountain Dew League oraz uczestnik niedawnego cs_summit 6.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Co ciekawe, nie będzie to jedyna potyczka FATE z polskimi zawodnikami. O godzinie 18:00 formacja ta podejmie również AVEZ Esport w ramach inauguracyjnego spotkania grupy B w drugim tygodniu Eden Arena: Malta Vibes. Warto też wspomnieć, że Kamila „KEia” Pietkuna i jego kolegów czekają dziś co najmniej dwa wyzwania. Ponownie zameldują się oni w grze już 60 minut później – tym razem w ramach meczu wygranych lub też przegranych, zależnie od wyniku potyczki z FATE. Wówczas ich rywalem będzie Hard Legion Esports lub też CR4ZY. A i na tym nie musi się skończyć, bo możliwy jest też udział Polaków w zaplanowanym na 22:00 spotkaniu ostatniej szansy.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań prezentuje się następująco:

10 lipca
09:00 Wisła All in! vs Level Up esports BO3 transmisja
12:00 Illuminar Gaming vs FATE Esports BO3 transmisja
18:00 AVEZ Esport vs FATE Esports BO1 transmisja
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fordon Boars wciąż niepokonani. izak i spółka w półfinale Absolute Masters w VALORANTA

Kolejne spotkanie Fordon Boars w ramach internetowej ligi VALORANTA, Absolute Masters, kończy się triumfem zespołu Piotra "izaka" Skowyrskiego. W ćwie...