STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Znamy grupy trzeciego tygodnia Malta Vibes. W grze aż cztery polskie składy!

Kolejny tydzień lipca oznacza, że przyszła pora na następną edycję Eden Arena: Malta Vibes. W trzecim turnieju zobaczymy tradycyjnie szesnaście ekip, a wśród nich aż cztery rodzime drużyny – Actina PACT, HONORIS, Illuminar Gaming oraz AVEZ Esport.

To największa liczba polskich formacji od inauguracyjnego tygodnia zmagań. W pierwszej edycji oglądaliśmy Illuminar Gaming i x-kom AGO, ale niestety tylko podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkowa byli w stanie awansować do play-offów, gdzie udało się zająć drugie miejsce, przegrywając w finale z Nordavind. W trwającym obecnie drugim tygodniu liczba rodzimych zespołów powiększyła się, bo oprócz iHG kibicom przyszło oglądać jeszcze HONORIS i AVEZ. Niestety ekipa Pawła „innocenta” Mocka ponownie zawiodła w meczach grupowych, podobnie jak HONORIS, a honor uratowały Ośmiornice, które jeszcze w niedzielę o 19:00 rozegrają swój ćwierćfinał z Endpoint.

Fani już mogą szykować się na kolejne emocje, bowiem organizatorzy Malta Vibes zaprezentowali podział grup trzeciego tygodnia, który ruszy we wtorek i potrwa do niedzieli. Być może już w pierwszym etapie będziemy świadkami polskich derbów, ponieważ do grupy C trafili gracze Illuminar oraz AVEZ, a oprócz nich mamy tam także Gambit Youngsters i Lyngby Vikings. W zbiorze A natomiast znalazł się Actina PACT, a do zestawienia oznaczonego literą B trafiło HONORIS.

Podział grup trzeciego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

Actina PACT Budapest Five AGF Esport CR4ZY
FATE Esports Team Singularity HellRaisers HONORIS

Grupa C

Grupa D

AVEZ Esport Gambit Youngsters ALTERNATE aTTaX Hard Legion Esports
Illuminar Gaming Lyngby Vikings S-Gaming Syman Gaming

Transmisja ze spotkań trzeciego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes dostępna będzie na dwóch kanałach organizatora w serwisie Twitch.tv (tutaj oraz pod tym adresem).

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zwycięska seria DRX w LCK zakończona. Mimo to ekipa Defta wciąż na szczycie

W odróżnieniu od LEC koreańskie rozgrywki League of Legends Champions Korea nie zrobiły sobie tygodnia przerwy i od środy do niedzieli trwała tam czwa...