STS
fot. Illuminar Gaming

Dwa sloty, czterech chętnych. Komu ostatnie miejsca w play-offach Ultraligi?

Cztery spotkania do końca i tylko dwa wolne miejsca dla czterech chętnych drużyn. Zapowiada się emocjonująca walka o play-offy czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi.

Piąty tydzień rozgrywek League of Legends okazał się bardzo przyjemny dla trzech zespołów. 7more7 Pompa Team, K1ck Neosurf oraz Komputronik H34T wygrały swoje spotkania i dołączyły do AGO ROGUE w fazie pucharowej rozgrywek. Dziś i jutro, a także za tydzień, przed zespołami łącznie jeszcze cztery spotkania, ale niech kibiców nie zwiedzie myśl, że skoro awans jest już pewny, to zawodnicy podejdą do grania na luzie i dla zabawy. W grze ciągle jest myśl o lepszym rozstawieniu w drabince, co pomoże w walce o bilety na European Masters 2020 Summer.

CZYTAJ TEŻ:
Trzy kolejne miejsca w play-offach Ultraligi zajęte, już tylko dwa do zgarnięcia

Sporo emocji czeka nas także w dolnej połowie tabeli, gdzie najbliżej play-offów są gracze Illuminar Gaming i Gentlemen’s Gaming, ale pomimo tylko jednego zwycięstwa w lidze PRIDE i piratesports też mają ciągle szansę na przeskoczenie rywali. Zadanie nie będzie jednak proste, ponieważ ekipa Konrada „itzRenifera” Potępy zmierzy się z Komputronikiem H34T, natomiast Piratów czeka rywalizacja z PT. Sytuację może wykorzystać zespół Wojciecha „Tabasko” Kruzy, bowiem zwycięstwo z K1ck Neosurf da mu miejsce w fazie pucharowej. Gentlemen’s Gaming może się do tego celu zbliżyć, ale wygranie z AGO ROGUE wydaje się w tym przypadku mało prawdopodobne.

14 lipca
17:30 7more7 Pompa Team vs piratesports BO1
18:30 Illuminar Gaming vs K1ck Neosurf BO1
19:30 Komputronik H34T vs PRIDE BO1
20:30 Gentlemen’s Gaming vs AGO ROGUE BO1

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie na Twitchu i YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast pierwsze spotkanie wystartuje pół godziny później. Po więcej informacji dotyczących czwartego sezonu rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fajny smok. Byłoby szkoda, gdyby ktoś go ukradł. Dwa razy

Kłopoty, kłopoty techniczne. To właśnie przez nie*, a dokładnie przez wynikający z nich brak VOD z drugiego dnia piątej kolejki zestawienie najlepszyc...