STS
fot. twitter.com/czajekklol

Piraci nie sprawili niespodzianki. Pompa Team z kolejną wygraną w Ultralidze

Szósty tydzień czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi możemy uznać za rozpoczęty. Przed momentem na Summoner’s Rifcie 7more7 Pompa Team spotkał się z piratesports i rywalizację łatwo wygrał.

piratesports piratesports logo 0:1 7more7 Pompa Team
Jaqen
Olaf
Sinmivak
Volibear
adrian
Sett
Bruness
Graves
Kralzer
Azir
Czajek
Syndra
Miś
Ashe
Bullet
Jhin
iGepard
Nautilus
Pyrka
Alistar

Ekipa Piratów przystępowała do spotkania nieco osłabiona, ponieważ kilka godzin wcześniej okazało się, że Mateusz „Jaqen” Góral zastąpi nieobecnego na górnej alejce Dawida „shera” Wojewodę. Zawodnik akademii szybko przedstawił się kibicom, ponieważ asystował przy zabójstwie Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego. Radość strony niebieskiej nie trwała długo, bo po chwili to Pompa Team z łatwością złapał kilka eliminacji, budując przewagę w złocie. Kontrola mapy sprawiła, że to Rucki i spółka zgarnęli Herolda, który pomógł przepchnąć środkową alejkę.

Z każdą minutą rosła przewaga 7more7 Pompa Teamu, który potwierdził, że ogromna różnica pomiędzy oba składami w tabeli czwartego sezonu nie jest przypadkiem. W okolicach dziewiętnastej minuty drużyna Sinmivaka miała już zburzoną pierwszą linię wież na wszystkich alejkach i wykorzystywała lepszą wizję do podejścia pod Nashora. Coraz głębsza defensywa piratesports sprawiła, że blisko trzydziestej minuty strona czerwona była już prawie w bazie rywala, nabijała kolejne zabójstwa, smoki i cyfry ilości złota. W skutecznej obronie Piratom nie pomógł nawet zdobyty Baron.

Już za moment rozpocznie się kolejny mecz, w którym zobaczymy Illuminar Gaming i K1ck Neosurf. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PG Nationals: Zwyroo zwyciężył, teraz czas na Fresskowego

Wczoraj Artur "Zwyroo" Trojan i jego Team Mkers pokonali Outplayed 3:2. Dziś drugi z Polaków rozegra swój mecz w półfinale górnej drabinki PG National...