STS
fot. AGO ROGUE

Dziesiąte zwycięstwo AGO ROGUE w Ultralidze stało się faktem

Na koniec pierwszego dnia szóstego tygodnia Alior Bank Ultraligi AGO ROGUE, po niespełna dwudziestu dwóch minutach, pokonało Gentleman’s Gaming. Lider pewnie zmierza po triumf w fazie zasadniczej.

AGO ROGUE 1:0 Gentlemen’s Gaming
Szygenda
Gangplank
LeQu
Vladimir
Zanzarah
Sett
Diagu
Trundle
Czekolad
Syndra
Chosii
Orianna
Woolite
Aphelios
Dambaj
Ashe
Trymbi
Tahm Kench
Blue45ty
Thresh

Obrońca tytułu niezbyt przyjemnie zaczął spotkanie z szóstą drużyną tabeli. Nikolay „Zanzarah” Akatov został złapany przy próbie wejścia do lasu Gentleman’s Gaming i przypłacił to życiem. Wpadka Rosjanina na samym początku nie zniechęciła go do bardzo aktywnej gry, która wkrótce przełożyła się na łapane przez jego kolegów zabójstwa. AGO ROGUE szybko włączyło szósty bieg i rozpoczęło dominację. GG musiało zapomnieć o zgarnięciu dwóch pierwszych Smoków, a także musiało pogodzić się ze szybką stratą dwóch wież. Te wszystkie aspekty przełożyły się na ogromną przewagę w złocie i przedmiotach.

Paweł „Woolite” Pruski i spółka z każdą minutą przybliżali się do bazy Dżentelmenów i swojego dziesiątego zwycięstwa w fazie zasadniczej czwartego sezonu. Formacja Kamila „LeQu” Rosika liczyła na niespodziankę i spory krok w kierunku swojego awansu do etapu pucharowego, ale w rzeczywistości skończyło się na błyskawicznej i miażdżącej wygranej AGO ROGUE.

To koniec meczów na dziś. Czwarty sezonu Alior Bank Ultraligi wraca jutro. Najpierw na Summoner’s Rifcie zobaczymy graczy Gentlemen’s Gaming i Illuminar Gaming. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komputronik H34T ograny przez PRIDE! Orły jednak w play-offach Ultraligi?

Jeszcze kilka kolejek temu PRIDE zamykało tabelę czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi bez zwycięstwa na koncie. Dzisiejszy triumf nad Komputronik H34...