STS
fot. 7more7 Pompa Team

Pompa Team coraz bliżej EU Masters. Dziś podopieczni Zeturala pokonali K1ck

Coraz wyraźniejsza różnica między czołową dwójką a pozostałą częścią zestawienia w Ultralidze. W drugim dzisiejszym meczu 7more7 Pompa Team zwyciężył K1ck Neosurf, dzięki czemu podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca przybliżyli się do awansu na European Masters jeszcze przed startem play-offów.

7more7 Pompa Team 1:0 K1ck Neosurf
Sinmivak
Akali
iBo
Ornn
Bruness
Rek’Sai
Shlatan
Lee Sin
Czajek
Twisted Fate
Matislaw
Corki
Bullet
Ezreal
Pukistyle
Kai’Sa
Pyrka
Nautilus
Mystiques
Thresh

Pierwszy śmiertelny cios wyprowadził Łukasz „Pukistyle” Zygmunciak, który z dużą pomocą tylko swojego wspierającego wyłączył z gry Łukasza „Pyrkę” Grześkowiaka. Kilka minut później wspierający Pompy musiał ponownie pogodzić się ze śmiercią, tym razem z ręki Lucjana „Shlatana” Ahmada. Na szczęście graczy PT7 różnica w złocie pozostawała ledwo zauważalna, a do tego zgarnęli oni dwa pierwsze smoki.

W piętnastej minucie Pukistyle samodzielnie wyeliminował Roberta „Bulleta” Pruchniewskiego, a także z pomocą swoich kompanów zniszczył pierwszą wieżę, zwiększając nieco przewagę w złocie. Radość zawodników K1ck nie trwała jednak długo, bo niespełna cztery minuty później dwaj z nich zostali pokonani we własnej dżungli, a Pompa Team zgarnął trzeciego smoka. To zmusiło podopiecznych Pawła „delorda” Szabli do obrony ostatniej bestii, aby nie oddać Duszy Smoka rywalom. Plany jednak spaliły na panewce w 25. minucie – wtedy to Pompa wygrała walkę drużynową i zabiła bestię po raz czwarty, a niewiele ponad półtorej minuty później rozszarpała oponentów na midzie i nawet bez pomocy Barona postawiła kropkę nad i.

Transmisja z meczów Ultraligi jest dostępna na kanałach Polsat Games zarówno w telewizji, jak i w internecie na YouTube oraz Twitchu. Po więcej informacji dotyczących tego sezonu Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Była miła niespodzianka, teraz przyszła niemiła. Illuminar przegrywa z GG w Ultralidze

Swoista klątwa Illuminar Gaming trwa. Wczoraj podopieczni Jakuba "bezuma" Iwanickiego zwyciężyli K1ck Neosurf, ale dziś musieli uznać wyższość niżej u...