STS
fot. AGO ROGUE

PRIDE nie zatrzymało AGO ROGUE przed awansem na EU Masters!

AGO ROGUE kończy kolejny tydzień czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi z bilansem dwóch zwycięstw. Wczoraj akademia Łotrzyków wygrała z Gentlemen’s Gaming, a dziś nie dała żadnych szans PRIDE i w nagrodę zapewniła sobie udział na European Masters 2020 Summer.

AGO ROGUE 1:0 PRIDE
Szygenda
Gnar
Garp
Gangplank
Zanzarah
Sett
Nocturne Kanna
Nocturne
Czekolad
Zoe
Proker
Orianna
Woolite
Ezreal
itzRenifer
Karthus
Trymbi
Bard
Meager
Morgana

Jeżeli ktoś spodziewał się, że to PRIDE kontrolować będzie mecz i zmierzać będzie po zwycięstwo nad liderem, to musiał otrząsnąć się już na samym początku. AGO ROGUE w tradycyjny dla siebie sposób było aktywne i szukało krwi na Summoner’s Rifcie. Strona niebieska jako pierwsza zadała śmiertelne obrażenia i kontynuowała agresywną grę. W pierwszych piętnastu minutach ekipa Konrada „itzRenifera” Potępy odpowiedziała co prawda zgładzonym smokiem i czterema zabójstwami, ale to lider miał na swoim koncie dziewięć eliminacji i znacznie więcej złota. Nic zatem dziwnego, że z każdą minutą rosła dominacja RGO.

Bezradne PRIDE musiało co chwilę odpierać ataki przeciwnika, a słaba jakoś wizji nie pomagała w bezpiecznym poruszaniu się po mapie. Bardzo chętnie korzystało z tego AGO ROGUE, a szczególnie Paweł „Czekolad” Szczepanik i jego Zoe. Środkowy midlaner najlepszej drużyny trzeciego sezonu jeszcze przed piętnastą minutą posiadał na swoim koncie sześć zabójstw. Walki drużynowe nie mogły kończyć się inaczej niż dominacją strony niebieskiej. Sił PRIDE na obronę swoich wież, inhibitorów i Nexusa wystarczyło na niespełna trzydzieści trzy minuty.

To koniec meczów na dziś. Czwarty sezonu Alior Bank Ultraligi wraca 21 lipca z ostatnią kolejką fazy zasadniczej i meczem otwierającym pomiędzy Gentlemen’s Gaming i 7more7 Pompa Team. Spotkania będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

H34T ponownie ogrywa piratesports w Ultralidze. Piraci bez szans na play-offy

Komputronik H34T zakończy czwarty sezon Alior Bank Ultraligi z dwoma zwycięstwami nad piratesports. Piraci dzisiejszą porażką przekreślili swoje szans...