fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Dziś będziemy wiedzieć wszystko. Przed nami ostatni dzień fazy zasadniczej drugiej dywizji Ultraligi

Po niecałym miesiącu zmagań w drugiej dywizji Alior Bank Ultraligi w końcu dotarliśmy do końca fazy zasadniczej rozgrywek. Dziś każda z drużyn rozegra swoje trzy ostatnie spotkania, a my poznamy ostateczny kształt tabeli.

Od pewnego czasu wiemy już, które ekipy zagrają w play-offach, a które spadną, ale wciąż trudno wskazać, kto zajmie chociażby drugie czy trzecie miejsce. Teoretycznie możliwy jest nawet scenariusz, w którym najbardziej medialna drużyna ligi, 7more7 Pompa Team Academy, zajmuje czwarte miejsce, a otwierające tabelę soon to be named ustąpi miejsca na szczycie Teamowi ESCA Gaming bądź akademii Piratów!

Tak się jednak raczej nie stanie, bo Pompa powinna dziś dość gładko zgarnąć trzy zwycięstwa. Drużyna Sergiusza „TheNitroZyniaka” Górskiego zamelduje się na Summoner’s Rifcie o 16:00, 18:00 i 20:00. Jej rywalami będą kolejno: Gentlemen’s Academy, PRIDE Academy i devils.one – ekipy pewne spadku z ligi.

Ciekawie zapowiadają się dzisiejsze mecze ESCA i piratesports Academy. Kameleony zmierzą się z soon to be named, Gentlemen’s Academy i PRIDE, a Piraci zostaną sprawdzeni przez nieprzewidywalnych młodzików z  devils.one i H34T Young Flames, a także faworytów z STBN.

Trudny kalendarz dla drużyny Sebastiana „niQ” Robaka może sprawić, że lider zgubi po drodze kilka punktów. Jeśli ESCA bądź piratesports wyrwie mu w bezpośrednim pojedynku zwycięstwo, to sytuacja w czubie tabeli może się diametralnie zmienić. Kto zatem zwycięży w sezonie regularnym? Tego dowiemy się już za kilka godzin.

Prawa do transmisji drugiej dywizji Ultraligi są otwarte, każdy więc może spróbować swoich sił w komentowaniu rozgrywek. Swoje transmisje dziś prowadzić będą m.in.: Liga GrimorrAstroBoyz.

Oto harmonogram dzisiejszych spotkań:

16 lipca
16:00 soon to be named vs Team ESCA Gaming BO1
16:00 7more7 Pompa Team Academy vs Gentlemen’s Academy BO1
17:00 piratesports Academy vs H34T Young Flames BO1
17:00 PRIDE Academy vs devils.one BO1
18:00 devils.one vs piratesports Academy BO1
18:00 PRIDE Academy vs 7more7 Pompa Team Academy BO1
19:00 H34T Young Flames vs soon to be named BO1
19:00 Gentlemen’s Academy vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 devils.one vs 7more7 Pompa Team Academy BO1
20:00 piratesports Academy vs soon to be named BO1
21:00 PRIDE Academy vs Team ESCA Gaming BO1
21:00 H34T Young Flames vs Gentlemen’s Academy BO1

Szczegółowe informacje na temat drugiej dywizji Ultraligi znajdziecie w naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Krok dalej i czasem o krok za daleko. Najlepsze akcje czwartego tygodnia LEC

Fani League of Legends European Championship przez ostatnich jedenaście wieczorów mogli tylko wypatrywać powrotu swoich ulubionych rozgrywek. W związk...