STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Przywitaj nowy tydzień z HONORIS i Izako Boars

Kolejny weekend dobiegł końca. Przed nami znienawidzony przez wszystkich poniedziałek, w którego trakcie powinniśmy jednak znaleźć kilka iskierek zadowolenia. Może owymi iskierkami będą HONORIS i Izako Boars, które powalczą dziś w ramach online’owych rozgrywek?

Przed zespołem Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego kolejna okazja, by w końcu wkroczyć na zwycięską ścieżkę, bo na razie wyniki HONORIS dalekie są od zadowalających. Tym razem rodzimy skład rywalizować będzie w ramach drugiej odsłony Nine to Five i na inaugurację grupy A zmierzy się z GamerLegionem. Ale nie będzie to jedyny poniedziałkowy występ Polaków – w zależności od wyniku starcia z GL oraz późniejszych rozstrzygnięć zobaczymy ich na pewno jeszcze co najmniej raz, a w porywach nawet dwa razy! Późniejsi potencjalni rywale TaZa i spółki na drodze do awansu to natomiast Lyngby Vikings z Danii oraz międzynarodowy miks Tikitakan.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


W międzyczasie na serwerze zameldują się również podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego z Izako Boars. Popularne Dziki to jedna z szesnastu formacji, które otrzymały zaproszenie do piątej odsłony CSGOFAST.COM Cup – jej pula nagród to 15 tysięcy dolarów, z czego dla zwycięzcy przeznaczono 11 tysięcy. Ale nim ktoś zwycięzcą się stanie, będzie musiał przejść przez cztery stopnie drabinki pojedynczej eliminacji. Jeśli zaś chodzi o IB, to drużyna ta w pierwszej rundzie podejmie Niemców z Unicorns of Love, którzy mimo występów w ESEA Mountain Dew League zajmują obecnie w rankingu HLTV miejsce podobne do tego okupowanego przez polski skład. Faworyt jest więc trudny do wskazania.

Lista najciekawszych poniedziałkowych spotkań prezentuje się następująco:

20 lipca
09:00 HONORIS vs GamerLegion BO3 transmisja
12:00 mecz wygranych grupy A (HONORIS) BO3
12:00 mecz przegranych grupy A (HONORIS) BO3
14:00 Izako Boars vs Unicorns of Love BO3 transmisja
15:00 decydujący mecz grupy A (HONORIS) BO3
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jest rallen, jest i sukces. Illuminar wygrywa trzeci tydzień Eden Arena: Malta Vibes!

Imponujący weekend Illuminar Gaming w ramach Eden Arena: Malta Vibes zakończył się wielkim triumfem Polaków, których w roli zmiennika wspierał Karol "...