fot. twitter.com/nV_KhangFu

Envy czekają zmiany – MICHU wśród zagrożonych?

Niedługo minie miesiąc od ostatniego oficjalnego meczu Teamu Envy. Formacja z Ameryki Północnej stała się jedną z ofiar trwającej pandemii – w jej wyniku zmuszona była rozgrywać niedawne cs_summit w momencie, gdy dwóch jej graczy przebywało na innym kontynencie, co w oczywisty sposób wpłynęło na osiągnięty rezultat. A niewykluczone, że to nie koniec problemów.

Jak bowiem poinformował Jarek „DeKay” Lewis, organizacja ma obecnie rozważać potencjalne ruchy kadrowe. I chociaż nic nie jest jeszcze przesądzone, to wygląda na to, że z ekipą pożegna się co najmniej dwóch zawodników. Jednym z nich ma być Ryan „ryann” Welsh, który od samego początku istnienia obecnego składu był obiektem krytyki. Poza nim szeregi Envy mogą opuścić Michał „MICHU” Müller lub Buğra „Calyx” Arkin, czyli dwaj wspomniani we wstępie gracze, które w czasie drugiego turnieju eliminacyjnego do Majora znajdowali się w Europie. Co ciekawe, zdaniem Lewisa nie można wykluczyć, że poza ekipą znajdzie się nawet cała trójka.

Taka decyzja będzie mieć oczywiście ogromne konsekwencje. Na ten moment Envy posiada na swoim koncie 1200 punktów eliminacyjnych. Gdyby z zespołu odeszło dwóch członków, wiązałoby się to z utratą tylko 40% tej sumy – wymiana trzech strzelców to natomiast kara w postaci całkowitej kasacji dotychczasowego dorobku. Nie jest też do końca jasne, kto mógłby zająć zwolnione w ten sposób miejsca (do jednego z nich przymierzany ma być weteran Peter „ptr” Gurney) i kiedy konkretnie do przetasowań miałoby dojść. Tym bardziej że na ten moment międzynarodowy skład nie ma w swoim kalendarzu żadnych turniejów i nie wiadomo, kiedy ponownie miałby pojawić się na serwerze.

W celu zweryfikowania tej informacji skontaktowaliśmy się z przedstawicielami MICHA z Fantasyexpo. Gdy tylko otrzymamy od nich odpowiedź, uzupełnimy o nią tego newsa.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komputronik H34T bliżej trzeciego miejsca w Ultralidze, Illuminar z kolejną porażką

Po otrzymaniu odpowiedzi na pytanie, czy PRIDE awansuje do fazy pucharowej czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi, przyszedł czas na emocje związane z...