fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar i PACT po play-offy Eden Arena: Malta Vibes. A do tego dwa mecze Izako Boars

Tak jak i w poprzednich dniach, także i dziś nie zabraknie na arenie międzynarodowej spotkań, w których udział brać będą polskie formacje CS:GO. Przed nami kolejne pojedynki, podczas których w akcji zobaczymy Actinę PACT, Illuminar Gaming oraz Izako Boars.

Sporo pracy czeka dwie pierwsze ekipy, bowiem zarówno PACT, jak i Illuminar rywalizować będą dziś w ramach fazy grupowej 4. tygodnia Eden Arena: Malta Vibes. Co ciekawe, oba rodzime składy trafiły do jednego zbioru, co nie oznacza jednak, że muszą one na siebie trafić. Na inaugurację podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka podejmą Lyngby Vikings, podczas gdy Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka zmierzą się z GamerLegionem. A potem może być różnie – wszystko zależeć będzie od wyników. Są więc szanse, by oba zespoły z Polski dostały się do play-offów, ale równie dobrze obu może tam zabraknąć. Wszystko rozstrzygnie się w kolejnych meczach, które zaplanowano na godzinę 19:00 oraz 22:00.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


W międzyczasie swoje boje toczyć będzie też Izako Boars. Popularne Dziki zameldują się na serwerze po raz pierwszy o godzinie 17:00 – wtedy to rozegrają swoje ćwierćfinałowe spotkanie w CSGOFAST Cup 5. Rywalem rodzimej piątki będzie FATE Esports z Bułgarii, które dwa dni temu wyeliminowało rumuńskie GameAgents. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że przegrany tej potyczki pożegna się z imprezą i marzeniami o 11 tysiącach dolarów. Tak czy inaczej, trzy godziny później zawodnicy Bartosza „Hypera” Wolnego przystąpią do gry ponownie, tym razem mierząc się z Moscow Five Academy w ćwierćfinale CyberPRO Series 1. I tutaj również nie będzie miejsca na błędy z powodu drabinki pojedynczej eliminacji.

Lista najciekawszych środowych spotkań prezentuje się następująco:

22 lipca
17:00 Izako Boars vs FATE Esports BO3 transmisja
18:00 Illuminar Gaming vs GamerLegion BO1 transmisja
18:00 Actina PACT vs Lyngby Vikings BO1 transmisja
19:00 mecz wygranych grupy B (PACT/iHG) BO3
19:00 mecz przegranych grupy B (PACT/iHG) BO3
20:00 Izako Boars vs Moscow Five Academy BO3 transmisja
22:00 decydujący mecz grupy B (PACT/iHG) BO3  
(Kliknij „vs” wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na dole wszystko jasne, na górze nic. Co działo się w przedostatniej kolejce Ultraligi?

Faza zasadnicza czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi jest już na ostatniej prostej. Dzisiaj odbywała się przedostatnia seria gier, która ustaliła kol...