STS
fot. Riot Games

Zmiana w drużynie Kikisa na kilka dni przed startem LFL

Letni sezon francuskiej ligi League of Legends rozpoczyna się w najbliższy wtorek. Po raz kolejny będziemy mogli oglądać trzech zawodników z Polski. Tobiasz „Agresivoo” Ciba i Damian „Lucker” Konefał zostali na kolejny sezon w akademiach drużyn z League of Legends European Championship, a Mateusz „Kikis” Szkudlarek reprezentuje Team MCES, w którego szeregach doszło właśnie do zmiany.

Kikis i spółka widocznie nie osiągnęli zamierzonego rezultatu w turnieju Underdogs 2020, przegrywając w ćwierćfinale z Misfits Premier 1:3, więc organizacja zdecydowała się wymienić jednego z graczy przed startem La Ligue Française 2020 Summer Split. Do MCES dołączył były zawodnik akademii Misfits, Nicolas „Decay” Gawron, a poprzedni środkowy zespołu z Marsylii, David „Jester” Ta, przeszedł do hiszpańskiego eMonkeyz.

Z racji na późny start ligi francuskiej w tym sezonie kwalifikacja na European Masters wygląda zgoła inaczej. Przez najbliższe trzy tygodnie drużyny zagrają w sumie siedem spotkań, a następnie pięć najlepszych zespołów weźmie udział w czterodniowym gauntlecie. Wejście w sezon jest z tego powodu dużo ważniejsze niż zwykle. Team MCES już w najbliższym tygodniu zmierzy się z aktualnymi mistrzami EUM z LDLC OL, akademią Misfits i Teamem Solary.

Tak prezentuje się skład Teamu MCES na letni sezon LFL:

Mateusz „Kikis” Szkudlarek
Charly „Djoko” Guillard
Nicolas “Decay” Gawron
Pierpaolo „Saddy” Oliva
Amaury „Moopz” Minguerche

Wszystkie mecze francuskiej ligi League of Legends można oglądać na kanale O’Gaming.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finał Absolute Masters na wyciągnięcie ręki. Dziki z Fordonu powalczą w półfinale

Przed Fordon Boars przedostatnia już przeszkoda na drodze do mistrzowskiego tytułu Absolute Masters w VALORANTA. Zespół, którego członkami są m.in. Pi...