STS
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 20-26 lipca

Ostatnie dni były dla fanów League of Legends intensywne. Zakończyła się  bowiem faza zasadnicza Ultraligi, a zmagania w League of Legends European Championship są coraz bliżej finalnych rozstrzygnięć. Zmiany spotkały również Counter-Strike’a. Valve w końcu udostępniło nowe poprawki Trybu Zaufanego. Co więcej, w grze pojawiły się też dwie nowe mapy społeczności. Oto najważniejsze wydarzenia tygodnia w esporcie!

Faza zasadnicza Ultraligi zakończona

Po siedmiu tygodniach spotkań poznaliśmy w końcu ostateczny kształt tabeli fazy zasadniczej Ultraligi. W zawodach najwyższe miejsca przypadły AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Teamowi, zaś na końcu zestawienia znalazły się PRIDE i piratesports, które wygrały tylko po dwie potyczki.

Piękne to były tygodnie, nie zapomnę ich nigdy! Faza zasadnicza Ultraligi zakończona

Poprawki Trybu Zaufanego i nowe mapy w CS:GO

Deweloperzy Valve nie próżnowali i udostępnili nowe poprawki Trybu Zaufanego. Co więcej, w grze pojawiły się dwie nowe mapy – Mutiny i Swamp, które zastąpiły Chlorine oraz Jungle w trybach Casual, Deathmatch i Scrimmage.

Aktualizacja CS:GO: Nowe mapy w matchmakingach, poprawki Trybu Zaufanego i granatów

rallen nie będzie wspierał już Illuminar

Karol „rallen” Rodowicz po dwóch tygodniach kończy grę w szeregach Illuminar Gaming, w którym wypełnił miejsce po Pawle „reatzu” Jańczaku.

Dwa tygodnie i koniec. rallen nie będzie już wspierał Illuminar

MIBR rozegra ESL One Cologne w Europie

Lista uczestników ESL One Cologne została wreszcie skompletowana. Najważniejsze zmiany pojawiły się w Europie, gdzie na liście pojawił się MIBR.

Lista uczestników ESL One Cologne skompletowana. MIBR będzie rywalizował w Europie

Av3k pewny awansu na światowe finały Quake Pro League

Maciej „Av3k” Krzykowski jest pewny awansu na finały Quake Pro League Stage 4. Polak w ubiegłą niedzielę rozprawił się z Antonem „Coollerem” Singovem, zaś wczoraj wygrał z Johanem „toxjq” Quickem.

Av3k gromi Coollera w Quake Pro League!

Co w LEC piszczy?

Koniec sezonu zasadniczego League of Legends European Championship coraz bliżej, a G2 Esports ciągle nie znajduje się na miejscu premiowanym awansem do play-offów. Pasmo niezadowalających wyników ekipy Marcina „Jankosa” Jankowskiego w końcu zostało jednak przerwane.

W LEC znów zawrzało! Wpadki liderów i przebudzenie G2

Kolejny bohater pojawia się w League of Legends

W miniony piątek zaprezentowano czempiona o imieniu Yone. Jest on, jak się okazało, przybranym bratem Yasuo. W przeciwieństwie do niego posługuje się jednak dwoma mieczami, a umiejętności wskazują, że może mieć agresywny charakter.

Yone wkracza do świata League of Legends. Poznajcie przybranego brata Yasuo


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś rusza Gold Club World Cup – drużynowy turniej Hearthstone'a

Już za kilka godzin rozpocznie się Gold Club World Cup. Jest to drużynowy turniej Hearthstone'a, w którym zobaczymy cztery najlepsze zespoły z chiński...