fot. Ultraliga

Sebekx zakończył zmagania w fazie grupowej NLC

Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka sezonu regularnego NLC. Nie obyło się bez kłopotów, bo przez problemy z klientem turniejowym Riot Games wszystkie spotkania odbyły się na serwerze zachodnim, a ostatni mecz Sebastiana „Sebekxa” Smejkala nie był pokazywany na transmisji.

We wtorek Munster Rugby Gaming zmierzyło się z islandzkim Dusty. Po prawie czterdziestominutowej grze zwyciężyła drużyna Sebekxa. Mimo tego, że w późnym etapie gry przeciwnicy w swojej kompozycji posiadali Kassadina czy Vayne, to zawodnikom MRG udało się wyłapać jednego z rywali i zakończyć rozgrywkę. Drugiego z meczów drużyny z prowincji Munster już nie było dane nam zobaczyć na żywo. Szkoda, bo pojedynek z Tricked Esport zadecydował o tym, kto zakończył zmagania w grupie B na 2 miejscu. Niestety nie była to ekipa Sebekxa, która przegrała ten mecz i ostatecznie spadła na trzecie miejsce w tabeli.

W drugiej z grup triumfowała akademia Excel, która znalazła się tuż przed Riddle Esports, gdzie występuje między innymi były środkowy Rogue, Chres „Sencux” Laursen. W zbiorze A czeka nas jeszcze dogrywka GODSENT z Nordavind o trzecie miejsce w grupie, a przegrany tego pojedynku zmierzy się właśnie z Munster Rugby Gaming w pierwszej rundzie play-offów.

Tabela grupy B NLC 2020 Summer wygląda następująco:

# Drużyna M W P % wygranych
1. Fnatic Rising 10 10 0 100%
2. Tricked Esport 10 6 4 60%
3. Munster Rugby Gaming 10 6 4 60%
4. Barrage Esports 10 3 7 30%
5. Dusty 10 3 7 30%
6. MnM Gaming 10 2 8 20%
Legenda:
Awans do play-offów
Brak awansu do play-offów
Relegacja do turnieju promocyjnego

Wszystkie mecze północnej ligi League of Legends można oglądać na kanale NLC.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MAD Lions triumfuje nad Origen i zapewnia sobie miejsce w play-offach LEC

Początkowo mecz Origen z MAD Lions wyglądał bardzo wyrównanie, jednakże jedno wyłapanie zadecydowało o ostatecznym triumfie Lwów nad ekipą Jakuba "Jac...