fot. Wisła All iN!

Jest bootcamp, jest i nowy gracz. ponczek wraca z niebytu i dołącza do Wisły All in!

Patryk „ponczek” Wites to jeden z graczy CS:GO, których kariera wyraźnie zahamowała po rozstaniu z AVEZ Esport w październiku ubiegłego roku. Krótka przygoda trenerska w kobiecym Arcane Wave i nieco dłuższy, choć też tylko tymczasowy epizod w Wiśle All in! Games Kraków – do tego właśnie sprowadzały się w ostatnich miesiącach esportowe poczynania 25-latka. Dziś ponczek wraca jednak do poważnej gry – zawodnik został bowiem pełnoprawnym członkiem Białej Gwiazdy.

Esportowa sekcja krakowskiego klubu kilka dni temu rozstała się z Dominikiem „fanatykiem” Barkietem, który zachwycił formację podczas testów przeprowadzonych w pierwszej połowie roku. Stawiający dopiero pierwsze kroki na profesjonalnym podwórku strzelec nie zadomowił się jednak w wyjściowym składzie na długo, nie będąc w stanie w zadowalającym stopniu wpasować się w powierzoną mu rolę. Teraz przed identycznym wyzwaniem stanie więc ponczek, a więc zawodnik, który może już się pochwalić cennym doświadczeniem zdobytym na arenie międzynarodowej pod banderą choćby x-kom teamu.

Patryk podczas marcowego etapu budowania tej drużyny był jednym z głównych kandydatów do zasilenia naszych szeregów – zdradził w oficjalnym oświadczeniu Mariusz „Loord” Cybulski. – Ostatecznie na tamtym etapie postanowiliśmy postawić na fanatyka. Dominik nie do końca sprawdził się w roli, w jakiej go widzieliśmy, więc naturalnym wyborem jest dla nas ponczek, którego testowaliśmy już wcześniej i wiemy, że wpasuje się do drużyny – stwierdził szkoleniowiec Wisły All in!

Niezmiernie się cieszę, że mogę reprezentować barwy jednej z najlepszych drużyn w Polsce. Jestem wdzięczny, że moi nowi kompani obdarzyli mnie zaufaniem i mocno wierzę w to, że w obecnym składzie będziemy w stanie walczyć o najwyższe lokaty zarówno w Polsce, jak i w Europie – przyznał natomiast sam ponczek, który wraz ze świeżo upieczonymi kolegami z drużyny rozpoczął już bootcamp w specjalnie przygotowanym centrum treningowym na stadionie Wisły Kraków. Podczas pierwszego od dawien dawna obozu treningowego Wiślacy będą robili wszystko, by jak najszybciej wrócić do dobrej formy po wakacyjnej przerwie. Na razie na horyzoncie brak turniejów z udziałem Białej Gwiazdy, ale kto wie, może to i lepiej?

Skład CS:GO Wisły All in! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Olek „hades” Miskiewicz
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mantuu gotowy do gry. Snajper zagra z OG podczas DH Open Summer

Mateusz „mantuu” Wilczewski wraca do gry! Zapytany przez nasz serwis o swoją sytuację snajper OG potwierdził, że wystąpi z kolegami w pierwszym turnie...