fot. ESL/Adam Łakomy

innocent na podbój Europy! Zgarnie MVP? Ustrzeli ace’a? Będzie najskuteczniejszym graczem MAD Lions?

Ostatnie ruchy transferowe  na scenie Counter-Strike: Global Offensive sprawiły, że podczas startującego w sobotę DreamHack Open Summer 2020 – Europe w akcji zobaczymy Pawła „innocenta” Mocka. Dotychczasowy gracz Illuminar Gaming dołączył bowiem do MAD Lions. Pierwszy sprawdzian na pewno nie będzie należał do łatwych, ale kto wie, czy zarówno nasz rodak, jak i cała ekipa nie będą przeżywać tzw. miesiąca miodowego? Postanowiliśmy więc sprawdzić, co na tę okoliczność przygotował STS.

Zacznijmy od pierwszego spotkania, które w ramach tego turnieju rozegra MAD Lions. W większości duńska ekipa zmierzy się z Heroic, więc śmiało możemy mówić o swego rodzaju derbach. Nie ma się co dziwić, że to nie zespół Mocka będzie faworytem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 2,90, podczas gdy triumf rywala wyceniany jest na 1,35. Najbardziej prawdopodobna, a przez to również najniżej wyceniana jest wygrana Heroic w stosunku 2:0 – 2,15. A co, gdyby to Lwy zaskoczyły fanów i oponenta, nie oddając mu ani jednej mapy? Wtedy, jeśli postawimy na takie zdarzenie 100 PLN, to możemy zgarnąć ponad 450 PLN. Wierzycie, że MAD Lions nie oddadzą spotkania bez walki i wygrają choć jedną mapę? To także możecie obstawić u STS-u, a kurs na tego typu zdarzenie wynosi kuszące 1,60.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:

baner sts csgo cs


Nie oszukujmy się, MAD Lions nie są faworytami DreamHacka Open Summer 2020 – Europe. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobne jest zwycięstwo aktualnego numeru jeden na świecie, czyli BIG, na co kurs wynosi aktualnie 3,25. Końcowy triumf Complexity Gaming wyceniany jest na 5,00, a OG i Heroic na 6,50. Co zatem z formacją innocenta? W tym przypadku można się wzbogacić o jeszcze więcej, bo kurs wynosi aż 12,50!

Warto również przyjrzeć się ciekawym kursom, które związane są bezpośrednio z samym Polakiem. Format rozgrywek sprawia, że Paweł Mocek ma przed sobą przynajmniej dwa mecze BO3, czyli rozegra przynajmniej cztery mapy. Nie życzymy mu oczywiście, żeby przygoda z DH Open Summer zakończyła się tak szybko – mówimy o tym, co jest pewne. Czy innocent podczas zawodów wypracuje Rating 2.0 wyższy od 1,0? Dwa ostatnie online’owe turnieje, w których wziął udział, nie poszły po myśli jego i jego zespołu, ale wcześniej regularnie wychodził na plus. Jeśli wierzycie, że stanie się to i tym razem, to możecie obstawić, korzystając z kursu 1,55. A co, gdyby uzyskał ace’a, a wy zdecydowalibyście się właśnie na taki bet? Wtedy 10 PLN zamienilibyście na ponad 57 PLN. Wysoko wyceniany jest też scenariusz, w którym Mocek eliminuje jednego z rywali za pomocą noża, wszak kurs wynosi 8,00. Na koniec zaserwujemy wam jeszcze dwa ciekawe kursy. innocent jako MVP i jako zawodnik swojej drużyny z największą liczbą fragów? Tak, takie scenariusze także można rozważyć. W przypadku pierwszego kurs to niebagatelne 50.00, a drugiego – 4,50!

DreamHack Open Summer 2020 – Europe zacznie się w sobotę i potrwa do 16 sierpnia, kiedy to rozegrany zostanie wielki finał imprezy. Szczegółowe informacje na jej temat możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars pewne gry w play-offach Polish Masters. A PRIDE... no cóż

Wczoraj kolejne dwie ekipy przypieczętowały swój los w Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege. Przyjemność swoim kibicom sprawili Izako Boars, którz...