fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

No i Pan Paweł! Dziś debiut innocenta w barwach MAD Lions

Od momentu potwierdzenia przenosin Pawła „innocenta” Mocka do MAD Lions minęły zaledwie trzy dni. Polski zawodnik nie miał jednak zbyt wiele czasu na zapoznanie się z nowymi kolegami, bo już dziś on i jego zespół rozpoczną zmagania w ramach DreamHack Open Summer 2020.

Ekipa 26-latka podczas internetowych zmagań rywalizować będzie w obrębie grupy A, do której trafiła m.in. wraz z Heroic. I to właśnie podopieczni Nicolaia „HUNDENA” Petersena będą pierwszym rywalem popularnych Lwów. – My już po pierwszych dwóch dniach treningów i w sumie dzisiaj zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę pierwszy raz w życiu dołączyłem do drużyny, która ma wszystko gotowe i po prostu muszę się wpasować. Mam nadzieję, że jeszcze parę dni i będzie mi się grało elegancko – zapowiedział w mediach społecznościowych sam Mocek. Co ciekawe, dzisiejszy mecz będzie dla formacji Mocka okazją do przedłużenia udanej serii. Wszak w tym roku mierzyli się oni z Heroic już trzykrotnie i za każdym razem opuszczali serwer jako zwycięzcy.

CZYTAJ TEŻ:
innocent: Szliśmy w dobrym kierunku, jednak takich ofert się nie odrzuca

Jednakże potyczka MAD Lions dopiero o 16:00. Trzy godziny później natomiast na serwerze zameldują się liderzy rankingu HLTV z BIG, którzy notabene uchodzą za głównego faworyta online’owej imprezy. W ich wypadku konieczność grania meczów wyłącznie w internecie zdaje się mieć zbawienny wpływ, o czym mogą świadczyć m.in. triumfy podczas DreamHack Masters oraz cs_summit. Teraz przed podopiecznymi Tobiasa „towa b” Herberholda szansa na ustrzelenie swoistego hat-tricka, ale przydałoby się, by zaczęli oni wygrywać już od pierwszego meczu. A o to, by tak się nie stało, zadba Endpoint. To znaczy, spróbuje zadbać, bo podopieczni brytyjskiej organizacji to najniżej notowana we wspomnianym wcześniej zestawieniu od HLTV ekipa, która pojawi się na startujących dziś zawodach.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

8 sierpnia

Grupa A

13:00 BIG vs Endpoint BO3
16:00 Heroic vs MAD Lions BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHack na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji DreamHack Open Summer 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tylko Jankos na plus. Słaby początek tygodnia LEC dla Polaków

Pierwszy dzień super tygodnia League of Legends European Championship nie poszedł po myśli polskich kibiców LoL-a. Tylko Marcin "Jankos" Jankowski i j...