Trochę to trwało, ale plotki znalazły wreszcie swoje potwierdzenie. Team Liquid dziś oficjalnie dołączył do listy organizacji, które postanowiły stworzyć dywizję dedykowaną VALORANTOWI – a w niej znalazł się m.in. Adil "ScreaM" Benrlitom.

Belg swego czasu rywalizował na najwyższym poziomie na scenie Counter-Strike'a i znany był ze swojego legendarnego wręcz aima. Niemniej wraz z upływem lat jego pozycja w grze Valve pogarszała się aż wreszcie wylądował na ławce rezerwowych GamerLegionu. Wydarzenie to miało miejsce jeszcze we wrześniu ubiegłego roku, ale Benrlitom bynajmniej nie próżnował. Od kilku miesięcy probował bowiem swoich sił w nowej produkcji Riot Games, występując m.in. w barwach agencji menadżerskiej Prodigy.

CZYTAJ TEŻ:
pasha dołącza do Teamu Liquid jako europejski ambasador!

Od kilku tygodni jako zmiennik wspomagał on również graczy fish123, z którymi udało mu się nawet sięgnąć po wicemistrzostwo WePlay! Invitational. Teraz czterej Brytyjczycy, którzy grali ze ScreaMem, będą mieli okazję wywalczyć wraz z nim kolejne sukcesy, bo i oni zasilili dziś szeregi Liquid. Cała czwórka także w przeszłości rywalizowała w obrębie CS:GO, chociaż bez większych sukcesów na arenie międzynarodowej. Co poniektórzy mogą kojarzyć Adama "ec1sa" Ecclesa, bo ten przez pewien czas był graczem Fnatic Academy.

W tej sytuacji skład dywizji VALORANTA w Liquid prezentuje się następująco:

  • Adam "ec1s" Eccles
  • Dom "soulcas" Sulcas
  • James "Kryptix" Affleck
  • Travis "L1NK" Mendoza
  • Adil "ScreaM" Benrlitom
  • Connor "Sliggy" Blomfield – trener