Sensacyjnymi wieściami podzielił się Tyler Erzberger z ESPN. Według amerykańskiego dziennikarza Nicholas "nitr0" Cannella, który dopiero co zakończył swoją pięcioipółletnią przygodę z Teamem Liquid, poważnie rozważa porzucenie CS:GO na rzecz VALORANTA!

Cannella przez wiele lat stanowił o sile Liquid, także jako prowadzący. To przy jego wydatnej pomocy zespół najpierw przebił się, a potem na dobre zadomowił w ścisłej światowej czołówce. Co prawda 24-latkowi nigdy nie było dane zaznać smaku triumfu na Majorze, ale przez ostatnie lata dołożył do swojego dorobku wiele innych prestiżowych tytułów. Może on się pochwalić mistrzostwem m.in. ESL Pro League, ESL One Cologne, Intel Extreme Masters Chicago, a także zwycięstwem w drugiej odsłonie cyklu Intel Grand Slam. Niemniej ostatnie rozczarowujące wyniki sprawiły, że jego dotychczasowy pracodawca postanowił dokonać pierwszych od dawna roszad kadrowych, zaś ich ofiarą padł właśnie nitr0.

Wydawało się jednak, że doświadczony strzelec nie będzie mieć problemu ze znalezieniem dla siebie nowego domu. Ale jak twierdzi Erzberg, Cannella postanowił, przynajmniej na razie, porzucić Counter-Strike'a, by tak jak wielu graczy przed nim spróbować swoich sił w VALORANCIE. Co więcej, wiele formacji z Ameryki Północnej miało już nawiązać z Liquid kontrakt, którego celem jest zapewnienie sobie usług nitr0 w pełnym wymiarze czasu, chociaż na razie nie wiadomo, o które konkretnie ekipy chodzi.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach w grę Riot Games zaangażowała się cała rzesza postaci znanych z północnoamerykańskiej sceny CS:GO. Już teraz w ramach nowej produkcji rywalizują m.in. Spencer "Hiko" Martin, Tyler "Skadoodle" Latham, Shahzeeb "ShahZaM" Khan oraz Braxton "brax" Pierce.